Маски будуть до кінця року: Шмигаль розповів про подальший карантин в Україні

Маски будуть до кінця року: Шмигаль розповів про подальший карантин в Україні
0
Маски будуть до кінця року: Шмигаль розповів про подальший карантин в Україні

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль прокоментував, чи планує влада подовжувати карантин в Україні.

Про це він розповів в ефірі «Сніданку з 1+1».

На запитання: «Чи треба подовжувати карантин?», очільник уряду відповів: «Пан міністр (очільник МОЗ Максим Степанов, - ред.) озвучує урядову позицію. Цей карантин (січневий локдаун) дозволяє нам збити потенційну хвилю захворюваності після Нового року, різдвяних свят. Далі в лютому-березні ми очікуємо на вакцину. Це буде моральне полегшення, але носіння маски, миття рук, соціальна дистанція — це будуть основні заходи, які залишаються актуальними і будуть актуальними до кінця року», – сказав Шмигаль.

Він також додав, що Україна наразі вже підписала усі необхідні для отримання вакцини від коронавірусу документи в рамках ініціативи COVAX.

Нагадаємо, 13 січня міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що після посиленого карантину, який введений від 8 січня до 24 січня, Україна повернеться до адаптивного карантину, який діятиме до кінця зими – 28 лютого. Міністр також додав, що локдаун може бути повторений, якщо «буде надкритична ситуація».

За матеріалами: УНІАН

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
У Сарненському районі внаслідок ДТП постраждала малолітня дитина
0
Читати далі
Майже 11 тисяч разів РФ порушила режим припинення вогню під час Великодня
0
Читати далі
Дефіцит бюджету РФ перевищив річний план
0
Читати далі
Президент відзначив та нагородив голову Городоцької громади під час Конгресу регіональних влад
0
Читати далі
«Діалог громад з Парламентом»: Рівненщина долучилася до обговорення ключових реформ
0
Читати далі
Рівненщина долучилася до «Діалогу громад з Урядом». Основний вектор — підготовка інфраструктури до зими
0
Читати далі
На Рівненщині у Великодню ніч діятиме комендантська година
0
Читати далі
Володимир Зеленський провів брифінг для медіа: основні заяви
0
Читати далі
Імператорські пінгвіни опинилися під загрозою зникнення. Пташенята масово гинуть у воді
0
Читати далі