М’ясопереробне підприємство обманули державу на 1 мільйон гривень

М’ясопереробне підприємство обманули державу на 1 мільйон гривень
0
М’ясопереробне підприємство обманули державу на 1 мільйон гривень

Співробітники слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС у Рівненській області, під процесуальним керівництвом прокуратури області, забезпечили сплату до бюджету спричинених державі збитків в сумі 1 млн. грн.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.212 КК України встановлено, що службові особи м’ясопереробного підприємства, з метою ухилення від сплати податків, у бухгалтерському та податковому обліках підприємства відобразили фінансово-господарських операції щодо придбання м’яса яловичини, великої рогатої худоби (ВРХ), які мають безтоварний характер.

Такі дії призвели до ухилення від сплати податку на прибуток у сумі 1 млн. грн.

У ході слідства, за результатами проведених слідчих дій, товариство відшкодувало в повному обсязі завдану державі шкоду разом із штрафними санкціями на загальну суму 1,1 млн. грн.

За результатами досудового розслідування кримінальне провадження буде скеровано до суду для притягнення до кримінальної відповідальності винних осіб у вчиненні правопорушення.

ГУ ДФС у Рівненській області, Фото ілюстративне

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
У Вараському районі внаслідок ДТП травмувався неповнолітній водій мотоцикла
0
Читати далі
У березні можуть запровадити жорсткі обмеження для ухилянтів та СЗЧ
0
Читати далі
Завербований мешканець Житомира намагався вчинити теракт у центрі Рівного
0
Читати далі
У Рівному судитимуть батька, який побив неповнолітню доньку
0
Читати далі
«Мистецтво може жити не тільки на полотні, а й на людині»: рівненська художниця Аліна Мирончук презентувала виставку піджаків
0
Читати далі
У Рівному внаслідок наїзду потяга загинув пенсіонер
0
Читати далі
На Здолбунівщині внаслідок наїзду потяга загинув чоловік
0
Читати далі
Головне покликання жінки в житті — це народити дітей: так вважає 41% українців
0
Читати далі
На Рівненщині лікар ВЛК допомагав ухилятися від мобілізації
0
Читати далі