Медведчука не взяли під варту

Медведчука не взяли під варту
0
Медведчука не взяли під варту

Печерський суд Києва відправив голову політичної ради партії «Опозиційної платформи — За життя» Віктора Медведчука під цілодобовий домашній арешт на два місяці. Обвинувачення просило його взяти під варту з альтернативою застави у 300 мільйонів гривень.

Рішення, зокрема, означає, що Медведчуку заборонено залишати місце проживання до 9 липня включно. Він також повинен з'являтися у правоохоронні органи за викликом, носити електронний браслет і здати свій закордонний паспорт.

Після оголошення рішення суду Медведчук розповів про свої подальші плани: «Ми будемо зараз радитися з адвокатами й ухвалювати рішення щодо подальших дій. І в плані оскарження, і в плані проведення усіх слідчих дій».

Прокурори просили взяти під варту Медведчука, наголошуючи, що він може втекти від слідства й чинити тиск на інших ймовірних невстановлених фігурантів справи. Обвинувачення також наголошувало, що доказів вчинення Медведчуком злочинів достатньо, просто не всі з них уже були відкриті.

Адвокати ж наголошували на незаконності досудового слідства, зокрема НСРД. Захисники Медведчука запевняли, що їхній підзахисний не буде тікати, й сумнівалися в незалежності проведених експертиз: мовляв, вони були підконтрольні СБУ.

за матеріалами: hromadske

0
Політика
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині чоловік застрелив співмешканку та скоїв самогубство
0
Читати далі
В ДТП на Сарненщині травмувався мотоцикліст
0
Читати далі
На Володимиреччині у канаві втопився дворічний хлопчик
0
Читати далі
Юнаку із Рівненщини в межах критичного часу доставили донорське серце гелікоптером
0
Читати далі
Росіянам і білорусам дозволили виступати під прапором із гімном на змаганнях із гімнастики
0
Читати далі
У Рівному під колесами авто травмувалася 10-річна дівчинка
0
Читати далі
Понад 160 безпілотників за два дні. МАГАТЕ зафіксувало різке зростання активності дронів біля українських АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть депутата за недостовірні відомості у декларації на майже 2,5 мільйона гривень
0
Читати далі
Через необережне поводження з бензином постраждали двоє жителів Рівненщини
0
Читати далі