Мирні переговори щодо війни в Україні можуть початися вже цієї зими

Мирні переговори щодо війни в Україні можуть початися вже цієї зими
0
Мирні переговори щодо війни в Україні можуть початися вже цієї зими

Прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск вважає, що мирні переговори щодо війни росії проти України можуть розпочатися цієї зими. 

Про це пише Reuters. 

 

За його словами, Варшава активно братиме участь у будь-яких переговорах, коли 1 січня почне головувати в Раді Євросоюзу. Туск уже анонсував низку розмов, які стосуватимуться «насамперед ситуації за східним кордоном» Польщі. 

 

«Наша делегація відповідатиме, серед іншого, за те, який вигляд матиме політичний календар, можливо, якою буде ситуація під час переговорів, які можуть, хоч тут ще є й знак питання, початися взимку», — додав він. 

 

Польський прем’єр підтвердив, що президент Франції Емманюель Макрон незабаром відвідає Варшаву, щоб розповісти про переговори з новообраним главою США Дональдом Трампом і президентом України Володимиром Зеленським.

 

Туск також сказав, що перебуває в постійному контакті зі скандинавськими та балтійськими союзниками, і що британський прем’єр-міністр Кір Стармер відвідає Варшаву в перші дні головування Польщі в Раді ЄС.


«Я дуже хочу, щоб Польща була тією країною, яка не тільки буде присутня, але й задаватиме тон цим рішенням, які мають принести нам безпеку та захистити польські інтереси»,
— додав прем’єр.

0
Політика Війна в Україні
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині маршрутка зіткнулася із поїздом: є загиблі
0
Читати далі
18-річний хлопець загинув після стрибка з пірса у ставок на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі невідомий пошкодив могилу захисника України: встановлюють причетних
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Херсонщини
0
Читати далі
На Рівненщині 17 загиблих на водоймах від початку літнього сезону
0
Читати далі
Правоохоронці обшукали Рівненську митницю: повідомляють про зловживання на 2,3 млн грн
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вчинив смертельне ДТП та втік
0
Читати далі
На Радивилівщині внаслідок наїзду потяга загинула жінка
0
Читати далі
Рівненщина сьогодні прийняла вже 10-й з початку року евакуаційний поїзд.
0
Читати далі