Міський голова Рівного отримав відзнаку від 130-ого розвідувального батальйону

Міський голова Рівного отримав відзнаку від 130-ого розвідувального батальйону
0
Міський голова Рівного отримав відзнаку від 130-ого розвідувального батальйону

Минулого тижня річницю створення відзначав 130-ий розвідувальний батальйон ОК «Захід». Заступник міського голови Юрій Поліщук разом з радником міського голови Миколою Капіносом та волонтерами і ветеранами взяли участь в урочистостях з нагоди Дня 130-го окремого розвідувального батальйону.

А 24 травня міський голова Рівного Олександр Третяк зустрівся з командиром 130-ого розвідувального батальйону та вручив очільнику Рівного Пам’ятний знак.

«Сьогодні мав честь зустрітися з командиром 130-ого розвідувального батальйону ОК «Захід» Олександром Продайводою. Приємно було отримати від командира Пам’ятний знак 130-ого окремого розвідувального батальйону»,– говорить міський голова Рівного Олександр Третяк.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині старий будинок обвалився на двох чоловіків, один загинув
0
Читати далі
Майже 400 рекордних справ за жорстоке поводження з тваринами зафіксовано цьогоріч
0
Читати далі
У Рівному чоловік погрожував зброєю та стріляв з вікна
0
Читати далі
Чоловік, який на Рівненщині з пістолета вбив собаку, постане перед судом
0
Читати далі
У Дубно розпивання алкоголю між чоловіка закінчилося ножовим пораненням
0
Читати далі
СБУ викрила «крота», який вин ховав про військові обʼєкти на Рівненщині
0
Читати далі
В Україні ліквідовано наймасштабніше підпільне виробництво анаболічних стероїдів, які видавали за імпортні препарати для спортсменів
0
Читати далі
У Сарненському районі внаслідок перекидання трактора загинув кермувальник
0
Читати далі
Рада ухвалила законопроєкт про множинне громадянство в Україні
0
Читати далі