На Басівкутському водосховищі зловили «злісних» рибалок (ФОТО)

На Басівкутському водосховищі зловили «злісних» рибалок (ФОТО)
0
  • На Басівкутському водосховищі зловили «злісних» рибалок (ФОТО)
  • На Басівкутському водосховищі зловили «злісних» рибалок (ФОТО)

Сьогодні, 20 серпня 2019 року до Рівненського рибоохоронного патруля на телефон «гарячої лінії» від небайдужих громадян надійшло звернення про те, що на Басівкутському водосховищі в районі Нового двора у місті Рівне здійснюється незаконний вилов риби.

Під час перевірки даної інформації інспекторами рибоохоронного патруля спільно із працівниками Патрульної поліції викрили грубе порушення правил рибальства.

Близько дев’ятої години було викрито трьох порушників, які здійснювали вилов риби забороненими знаряддями лову – одною сіткою та одним «екраном».

У знарядді лову браконьєрів знаходилась така кількість водних біоресурсів: рак - 6 екз., плітка – 1екз., окунь – 2 екз. та лящ – 1 екз. Сума збитків, завданих рибному господарству становить 527 грн.

На осіб оформлено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі в районний суд Рівненської області. Незаконно добуті водні біоресурси  та знаряддя лову вилучені.

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині викрили підприємця на отриманні хабаря
0
Читати далі
У Дубно під колесами кросовера загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами фургона загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівному водій збив на пішоході жінку та дитину, після чого втік
0
Читати далі
СБУ розшукала пістолет кілера, з якого вбили Андрія Парубія
0
Читати далі
На Рівненщині затримали чоловіка, який допомагав незаконно перетнути кордон
0
Читати далі
У Рівному рієлторка незаконно продала чужу квартиру
0
Читати далі
Міжнародна федерація шахів проголосила за повернення російських та білоруських національних символів
0
Читати далі
На Рівненщині відкрили Меморіал військовим
0
Читати далі