На дні Атлантичного океану побудували першу в світі дорожню розв'язку (ФОТО)

На дні Атлантичного океану побудували першу в світі дорожню розв'язку (ФОТО)
0
На дні Атлантичного океану побудували першу в світі дорожню розв'язку (ФОТО)

На Фарерських островах після трьох років будівництва незабаром відкриється підводний автомобільний тунель з круговою розв'язкою – першою у світі на дні Атлантичного океану.

Про це повідомляє BBC.

Підводні тунелі з'єднають два найбільших острови архіпелагу – Стреймой та Ейстурой. Мережу планується відкрити 19 грудня.

Тунель складатиметься відразу з трьох окремих доріг. Вони будуть з'єднуватися за допомогою кругової розв'язки, яка розташовується на глибині 187 метрів нижче рівня Атлантичного океану.

Художнє оформлення кільцевої розв'язки складається зі спеціального освітлення блакитного кольору і скульптур, які створив фарерський художник Трондур Патурссон.

Тунелі скоротять час у дорозі між столицею регіону містом Торсхавн і містом Рунавіком з 1 години 14 хвилин до 16 хвилин.

На 17 грудня запланований пробний запуск за участю аварійних служб.

Загальна протяжність Естуройартуннлінна становить 11,2 кілометра — після введення в експлуатацію він стане другим за довжиною тунелем у світі, прокладеним під водою, після тунелю Рифаст в Норвегії.

Також будується ще один тунель, що з'єднує острови Сандою і Стреймою.

За матеріалами: УНІАН

0
VSE по туризму ВСЕ - МОЖЛИВО
Найцікавіші матеріали
Повідомили про підозру рівненській бухгалтерії, яка працюючи в лікарні завдала збитків на 12 млн
0
Читати далі
На Рівненщині вибухотехніки знешкодили нерозірвану частину БпЛА
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі загинула жінка, чоловік у важкому стані
0
Читати далі
На Дубенщині внаслідок ДТП загинуло подружжя
0
Читати далі
Підліток з Рівненщини працював на російські спецслужби
0
Читати далі
У Рівному затримали дилера, який збував психотроп
0
Читати далі
У Рівному чоловік запускав салюти
0
Читати далі
Біля Рівного в автопригоді за участі двох вантажівок загинула людина
0
Читати далі
У Рівному в четверту річницю війни запустили феєрверк
0
Читати далі