На дорогах України з'явилися нові інтерактивні радари: що відомо

На дорогах України з'явилися нові інтерактивні радари: що відомо
0
На дорогах України з'явилися нові інтерактивні радари: що відомо

На дорогах України з'явилися нові інтерактивні радари. Про таке нововведення повідомили на сторінці «Поліцейські офіцери громад» в Facebook.

В Україні встановили інтерактивні радари, які вимірюють швидкість автомобілів. Про це в Facebook повідомили правоохоронці.
Інтерактивний радар обладнаний датчиком руху, сонячною батареєю і екраном. Якщо водій їде менше 50 км/год, то швидкість на екрані буде відображатися зеленим кольором, якщо більше - червоним.

За задумом поліції, інтерактивні радари повинні дисциплінувати водіїв, відображаючи реальну швидкість автомобілів на конкретній ділянці дороги. Ці пристрої психологічно діють на водіїв, завдяки чому вони зменшують швидкість.

Такі пристрої будуть ставити на ділянках доріг, де часто відбуваються ДТП, біля дитячих садків, шкіл, біля пішохідних переходів. Очікується, що завдяки інтерактивним радарам стане менше ДТП, які відбуваються через те, що водії порушують швидкісний режим.

Очікується, що завдяки інтерактивним радарам стане менше ДТП, які відбуваються через те, що водії порушують швидкісний режим.

Встановлювати інтерактивні радари почали з Харківської області.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Зрадник, який коригував удари по Харкову, отримав 15 років
0
Читати далі
Вчора біля Квасилова сталася ДТП з автовозом
0
Читати далі
Три дні поспіль у Рівному фіксують рекордну температуру
0
Читати далі
Зниклого жителя Костопільщини розшукали в лісі без ознак життя
0
Читати далі
Рівненські вандали не виконали обіцянки: майданчик відновили без них 
0
Читати далі
На Рівненщині 62-річний чоловік після спалювання стерні потрапив в реанімацію
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі післяжнивних залишків чоловік отримав опіки
0
Читати далі
У Рівному в басейні втопилася дитина
0
Читати далі
У Рівному зросте вартість проїзду
0
Читати далі