На Дубенщині 23-річний молодик всиновив своїх братів і сестер

На Дубенщині 23-річний молодик всиновив своїх братів і сестер
0
На Дубенщині 23-річний молодик всиновив своїх братів і сестер

Комісією при Дубенській райдержадміністрації розглянуто питання про призначення 23-річного юнака опікуном, піклувальником над  неповнолітніми та малолітніми братами і сестрами. Комісія надала згоду на призначення хлопця опікуном тим самим забезпечивши сімейною формою виховання чотирьох дітей.

Також надано згоду на призначення мешканки району опікуном на малолітньою дитиною, яка отримала статус дитини, позбавленої батьківського піклування. 

Розглянувши ухвалу Дубенського міськрайонного суду Рівненської області щодо надання висновку органу опіки та піклування Дубенської райдержадміністрації про доцільність позбавлення батьківських прав жительки району Комісія прийняла рішення підготувати такий висновок. 

Присутні розглянули 4 заяви від громадян із смт. Млинів, сіл Привільне, Довгошиї і Борбин щодо надання дозволу органу опіки та піклування райдержадміністрації на оформлення договорів дарування об’єктів нерухомості від членів родини. З’ясувавши, що житлові та майнові права дітей дотримано, комісія прийняла позитивні рішення за всіма зверненнями.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
У Рівному внаслідок ДТП травмувалась дитина
0
Читати далі
У Львові від сказу померла жінка, яку вкусило кошеня
0
Читати далі
На Дубенщині у ДТП один водій загинув, інший отримав тяжкі травми
0
Читати далі
На Сарненщині після вчинення смертельної ДТП парубок вчинив самогубство
0
Читати далі
Міська рада робить опитування серед рівнян щодо того, що буде зображено на муралі в центрі
0
Читати далі
Офіційна заява в.о. міського голови Рівного щодо неправомірного нанесення контурів зображення на фасад будівлі
0
Читати далі
У Рівному пересилали психотроп до слідчого ізолятора
0
Читати далі
На Рівненщині виявили нелегальних старателів
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік влаштував стрілянину на ґрунті ревнощів
0
Читати далі