На Дубровиччині реконструюють найбільший навчальний заклад

На Дубровиччині реконструюють найбільший навчальний заклад
0
На Дубровиччині реконструюють найбільший навчальний заклад

У рамках масштабного проєкту «Велике будівництво» в Дубровицькому районі триває реконструкція 3-поверхового навчального закладу.

У найбільшому загальноосвітньому закладі району навчається майже 600 дітей, тому головний пріоритет – створення комфортних та безпечних умов для учнів.

- Попри карантин, ми продовжуємо будувати важливі об’єкти Рівненщини. Один із таких – ліцей в Дубровицькому районі. Реконструювати заклад розпочали ще з 2017 року, проте в рамках президентської програми у цьому році ремонтні роботи тут точно будуть завершені. Залучати кошти плануємо з обласного бюджету, а також із урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів», а це 5 мільйонів гривень. Варто зазначити, що навіть маючи такий серйозний виклик, як пандемія, ми не вправі зупинити будівництво. Тож з дотриманням усіх заходів безпеки працівників в умовах карантину продовжуємо наше «Велике будівництво, - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Зараз навчальний заклад перетворюють на сучасну та енергоефективну установу.

Так, у всьому закладі встановили енергозберігаючі вікна та протипожежні зовнішні двері, а стара покрівля із металопрофілю повністю замінена на сучасну. Такі роботи важливо було зробити, кажуть будівельники. Адже приміщення через протяги не могло тримати тепло. А зруйнований захисний шар покрівлі постійно затікав.

Також будівельники утеплили все приміщення закладу, пофарбували його в яскраві кольори, зробили вентиляцію даху та встановили блискавкозахист.

Окрім цього, побудували сучасну та потужну котельню на пелетах. Зараз будівельники працюють над утепленням цокольних приміщень. Не забудуть і про благоустрій, попереду – облаштування ганку. Старе недобудоване приміщення басейну розберуть, а на тому місці встановлять дитячий ігровий майданчик.

- Запровадження енергозберігаючих технологій дасть можливість знизити витрати на опалення навчального закладу. А головне, у результаті реконструкції ми створимо ще комфортніші умови для дітей, це буде стимулювати творчість, креатив та навчання, - зазначив директор Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» Володимир Кушнір.

Нагадаємо, реконструкція ліцею в Дубровицькому районі, це один із об’єктів «Великого будівництва». Загалом планують працювати над школами, садочками, дорогами, спортивними об’єктами та приймальними відділеннями лікарень.

0
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі внаслідок ДТП постраждали двоє мотоциклістів
0
Читати далі
В Україні готують посилення відповідальності за виїзд чоловіків за кордон
0
Читати далі
Мешканець Рівненщини перейшов на бік ворога: чоловіку оголосили про підозру
0
Читати далі
На Рівненщині викрили чоловіка, який збував психотропи в особливо великих розмірах
0
Читати далі
На Рівненщині обрали лауреата обласної премії імені Ігоря Свєшнікова
0
Читати далі
На Рівненщині затримано чотирьох чоловіків за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі
Кабмін скасував тимчасовий дозвіл використовувати закордонні паспорти з продовженим терміном дії
0
Читати далі
Путін готує Росію до війни до 2028 року та нападу на НАТО
0
Читати далі
10-денні пошуки хлопчика з Рівненщини завершено: рятувальники витягнули з води тіло
0
Читати далі