На Google Earth тепер можна подивитись як мінявся світ з 1984 року

На Google Earth тепер можна подивитись як мінявся світ з 1984 року
0
На Google Earth тепер можна подивитись як мінявся світ з 1984 року

Google оновила свій сервіс Timelapse – функцію Google Earth, що дозволяє побачити, як за десятиліття змінилися деякі місця планети. Будь-який користувач може подивитися запропоновані локації в інтерактивному форматі, простеживши за їх історією за 37 років.

Для сервісу Timelapse об'єднали 24 млн супутникових знімків, отриманих з 1984-го по 2020 рік. 20 петабайт інформації зібрали в одну «відеомозаїку» розміром 4,4 терапікселя, що еквівалентно 530 тисячам відео з роздільною здатністю 4K.

У реалізації проекту допомагали NASA, Геологічна служба США, Європейське космічне агенство і Європейська комісія.

Програму, яка спочатку була англомовною, перекладено 45 мовами, зокрема й українською. Втім попередимо, що сервіс поки доволі довго завантажується.

Подивитися можна тут: https://earth.google.com/web/@0,0,0a,22251752.77375655d,35y,0h,0t,0r

0
ВСЕ - МОЖЛИВО
Найцікавіші матеріали
У Черкасах тренерка танців зібрала з батьків мільйон на поїздку з дітьми в Грузію, але програла гроші в казино
0
Читати далі
В Україні планують скасувати дистанційне навчання у школах: заява Федорова
0
Читати далі
Поліція затримала вбивцю, який зарізав брата у Рівненському районі
0
Читати далі
У Рівному затримано російського агента, який готував підрив військовослужбовців Сил оборони у службовому авто
0
Читати далі
Завербований агент рф намагався підірвати багатоквартирний будинок у Рівному
0
Читати далі
На Володимиреччині водій мотоцикла та пасажир після ДТП потрапили у реанімацію
0
Читати далі
У Здолбунові чоловік, погрожуючи ножем, намагався вкрасти авто
0
Читати далі
На Володимиреччині автомобіль врізався у дерево: травмований пасажир помер у лікарні
0
Читати далі
Рівненщина представляє інвестиційні проєкти на конференції з відновлення у Римі
0
Читати далі