На Рівненщині 74,5% дітей отримали два щеплення від кору

На Рівненщині 74,5% дітей отримали два щеплення від кору
0
На Рівненщині 74,5% дітей отримали два щеплення від кору

Кір – небезпечне вкрай заразне вірусне захворювання, що поширюється дуже швидко. Дев’ять з десяти людей, з якими контактувала інфікована особа, теж захворіють, якщо вони не були щеплені.

Про це повідомив головний санітарний лікар області Роман Сафонов.

«Кір може мати серйозні ускладнення. Під особливою загрозою – діти віком до п’яти років. Серед ускладнень кору – отит, бронхіт, пневмонія, енцефаліт. Кір може спричинити навіть смерть. 67,7% дітей до року на Рівненщині вакциновані від кору. Друге щеплення (у віці 6 років) отримали 74,5% дітей», - повідомив Роман Сафонов.

Головний санлікар області додав, що специфічного лікування від кору немає. Найкращий захист — вакцинація.

Нагадаємо, в Україні комплексна вакцина від кору, паротиту і краснухи (КПК) внесена до Національного календаря профілактичних щеплень. Вона безпечна, ефективна і забезпечує тривалий захист. Діти отримують її безоплатно.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
В автопригоді біля Рівного постраждали троє дітей
0
Читати далі
На Рівненщині старий будинок обвалився на двох чоловіків, один загинув
0
Читати далі
Майже 400 рекордних справ за жорстоке поводження з тваринами зафіксовано цьогоріч
0
Читати далі
У Рівному чоловік погрожував зброєю та стріляв з вікна
0
Читати далі
Чоловік, який на Рівненщині з пістолета вбив собаку, постане перед судом
0
Читати далі
У Дубно розпивання алкоголю між чоловіка закінчилося ножовим пораненням
0
Читати далі
СБУ викрила «крота», який вин ховав про військові обʼєкти на Рівненщині
0
Читати далі
В Україні ліквідовано наймасштабніше підпільне виробництво анаболічних стероїдів, які видавали за імпортні препарати для спортсменів
0
Читати далі
У Сарненському районі внаслідок перекидання трактора загинув кермувальник
0
Читати далі