На Рівненщині активно змагаються у спортивному проекті

На Рівненщині активно змагаються у спортивному проекті
0

У Володимирецькому ліцеї «Колегіум» відбулося урочисте відкриття другого, територіального етапу, який визначить кращих для подальших ігор у районному етапі.


За перемогу боролися баскетболісти з Красносільського, Хиноцького ліцеїв та володимирецьких ліцеїв «Колегіум» та №1. Перше місце здобула команда юнаків з Володимирецького ліцею №1. 

 

Баскетболістки з «Колегіуму» змагалися з командою Володимирецького ліцею №1 і вибороли перемогу.

 

Також у Рівненській громаді розпочалися змагання з волейболу серед дівчат. Турніри пройшли у ліцеях №11 та №13.

 

У Дубенській громаді пройшов фінал ІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч» з волейболу. Як дівчата, так і юнаки показали свою майстерність та фізичну стійкість. Гравці кожної з команд показали неймовірну боротьбу та, разом із вболівальниками, отримали масу емоцій.

 

У результаті серед юнаків 1 місце здобула команда Дубенського ліцею №3, серед дівчат - Дубенського ліцею №8.

 

Переможці представлятимуть свою громаду в ІІІ (районному) етапі шкільних ліг.

 

Бажаємо всім успіхів, витривалості та відмінних результатів у наступних етапах змагань.

 

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
Понад 200 найкращих боксерів та боксерок з різних куточків держави змагатимуться на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків незаконно вирубували ліс у ботанічному заказнику
0
Читати далі
Стипендії для студентів із 1 вересня зростуть удвічі
0
Читати далі
На Рівненщині у водоймах протягом доби загинуло двоє дітей
0
Читати далі
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі