На Рівненщині авто викинуло в кювет. Постраждали 5 осіб [ФОТО]

На Рівненщині авто викинуло в кювет. Постраждали 5 осіб [ФОТО]
0
На Рівненщині авто викинуло в кювет. Постраждали 5 осіб [ФОТО]

Між селами Михайлівка та Шлях сьогодні, другого січня, близько 09:30 зіткнулися два легковики: «Renault Megane» та «Opel Vectra».

Поліцейські на місці події встановили, що водія автомобіля «Opel Vectra», 42-річна жителька Острога, не вибрала безпечної швидкості руху, не врахувала дорожньої обстановки, в результаті чого виїхала на зустрічну смугу руху та допустила зіткнення з «Renault Megane» під керуванням 35-річної жительки Дубна. Від удару «Renault» відкинуло у кювет.

Унаслідок ДТП каретою «швидкої» до місцевої лікарні доставили п’ятьох осіб.

У водія «Opel» медики діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, забої та перелом пальця руки. Також травмувалися пасажири цього авто. 33-річного жителя Острога із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку, забоями грудної клітки, перелом коліна госпіталізували у травматологічне відділення лікарні. 70-річна острожанка отримала забої та травми голови.

 

Постраждала також і водійка «Renault», яку із тупою травмою живота, забоєм хребта та голови госпіталізували в хірургічне відділення. У пасажирки, 54-річної жительки Хмельницького, лікарі діагностували черепно-мозкову травму та перелом передпліччя.

За цим фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України. У обох водіїв відібрали зразки крові на предмет визначення сп’яніння.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині у руках хлопця вибухнула граната, він в лікарні
0
Читати далі
У селі на Рівненщині місцеві жителі бензопилами розпиляли храм XVIII століття
0
Читати далі
В Дубно підліток замінував ліцей, щоб насолити одногрупнику
0
Читати далі
Юнак двічі обікрав церкву на Дубенщині
0
Читати далі
Щоб погасити кредит рівнянин обікрав музичний магазин
0
Читати далі
У Гощі чоловік вдарив ножем іншого через собаку
0
Читати далі
Виплати для жінок, які народили дитину, планують збільшити до 50 тисяч
0
Читати далі
Голову однієї з громад Рівненського району викрили на хабарі
0
Читати далі
Папі Леву XIV передали списки українських військовополонених
0
Читати далі