На Рівненщині бригади для забору матеріалу на COVID-19 виїжджатимуть не до всіх

На Рівненщині бригади для забору матеріалу на COVID-19 виїжджатимуть не до всіх
0
На Рівненщині бригади для забору матеріалу на COVID-19 виїжджатимуть не до всіх

У разі необхідності, в окремих випадках мобільна бригада виїжджатиме до пацієнта за місцем проживання для забору біоматеріалу для проведення тестування на COVID.

Про це під час онлайн-брифінгу повідомив начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник.

«Таке рішення може прийняти сімейний лікар чи працівник закладу охорони здоров’я первинного рівня. Воно грунтуватиметься на врахуванні епідситуації, стану здоров’я пацієнта, а також інших обмежуючих чи обтяжуючих факторів», – зазначив головний медик області.

Нагадаємо, на заміну мобільним бригадам НСЗУ вирішило створити 67 пунктів, де будуть проводити забір біоматеріалу для подальшої верифікації та здійснення діагностики COVID-19.

«Діятимуть такі пункти відповідно до усіх тих норм, які передбачаються в умовах карантину та епідемії, аби уникнути запобігання перехресного інфікування. Вони, у переважній більшості, будуть розташовані у закладах первинної медико-санітарної допомоги. Також відповідно до пакету первинної медико-санітарної допомоги буде збільшена і тарифна ставка», – розповів Олег Вівсянник.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Житель Рівненського району незаконно зберігав боєприпаси
0
Читати далі
У Рівному жінка вʼїхала в людей, котрі вийшли зустрічати екіпаж «На щиті»
0
Читати далі
У Рівному серед дня двоє братів пограбували чоловіка
0
Читати далі
У Рівному невідомий накинувся на жінку: почав її душити та пограбував
0
Читати далі
Триває реєстрація на забіг «Шаную Воїнів, біжу за Героїв України»
0
Читати далі
СБУ затримала агентку гру рф, яка готувала прорив російських ДРГ у напрямку Сум
0
Читати далі
Неповнолітній мотоцикліст без шолома тяжко травмувався у ДТП на Рівненщині
0
Читати далі
Близько 3 млн українців виїхали і не повернулися під час повномасштабної війни
0
Читати далі
Рівнянка вербувала жінок для занять проституцією
0
Читати далі