На Рівненщині через ДТП мотоцикліст потрапив до лікарні

На Рівненщині через ДТП мотоцикліст потрапив до  лікарні
0
  • На Рівненщині через ДТП мотоцикліст потрапив до  лікарні
  • На Рівненщині через ДТП мотоцикліст потрапив до  лікарні

Унаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася учора, 28 серпня, у селі Крупець Радивилівського району, медична допомога знадобилася мотоциклістові.

Слідчо-оперативна група на місці події встановила, що 64-річний водій мотоцикла «ІЖ Планета-5», житель Радивилівського району, не врахував дорожньої обстановки, не впевнився у безпечності маневру, виїжджаючи на основну смугу із додаткової, та допустив зіткнення із автомобілем «Volvo» під керуванням 46-річного рівнянина. Унаслідок ДТП мотоцикліста госпіталізували із переломами та забоями до лікарні.

Обоє водіїв за результатами медичного освідування були тверезі. Слідчі за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху розпочали досудове розслідування у кримінальному провадження за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

0
Найцікавіші матеріали
Стипендії для студентів із 1 вересня зростуть удвічі
0
Читати далі
На Рівненщині у водоймах протягом доби загинуло двоє дітей
0
Читати далі
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі
На Рівненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі