На Рівненщині чоловік намагався вчинити самогубство

На Рівненщині чоловік намагався вчинити самогубство
0
На Рівненщині чоловік намагався вчинити самогубство
21 січня, в 11:07 до центральної диспетчерської центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшов виклик про те, що у с.Оженин Острозького району чоловік намагався вкоротити собі віку.
 
Про цю подію було повідомлено поліцейським.
За вказаною адресою прибула бригада Острозької підстанції екстреної медичної допомоги. 55-річний чоловік після інсульту не може самостійно пересуватися. За словами рідних, чоловік за допомогою візка зміг дістатися до кухні, де й намагався вчинити самогубство.
 
Під час огляду потерпілого, помітили ножове поранення у лівій половині грудної клітини. Оперативно та злагоджено надали першу невідкладну медичну допомогу. Рідні чоловіка розповіли, що у нього психічні розлади. Потерпілий не розмовляє. Нам намагався показати, як вчинив собі поранення, - розповів фельдшер Острозької підстанції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Роман Перхалюк.
 
Потерпілого транспортували до Острозької центральної районної лікарні для подальшого огляду.
 
 
 
0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині двоє чоловіків незаконно вирубували ліс у ботанічному заказнику
0
Читати далі
Стипендії для студентів із 1 вересня зростуть удвічі
0
Читати далі
На Рівненщині у водоймах протягом доби загинуло двоє дітей
0
Читати далі
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі
Дефіцит кадрів в Україні сягнув історичного максимуму
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків організували незаконний перетин кордону
0
Читати далі
На Дубенщині розпочалося обстеження в межах проєкту «Медицина без барʼєрів»
0
Читати далі
«Крим перетвориться на острів». Федоров анонсував логістичний локдаун для росії
0
Читати далі