На Рівненщині чоловік за 10 тисяч пообіцяв дівчині водійські права

На Рівненщині чоловік за 10 тисяч пообіцяв дівчині водійські права
0
На Рівненщині чоловік за 10 тисяч пообіцяв дівчині водійські права

Обіцяв посприяти в складенні іспиту та отримані водійського посвідчення: поліцейські викрили жителя Рівненського району на отриманні хабаря.

Так, у березні цьогоріч чоловік познайомився із на той час 23-річною рівнянкою, яка хотіла стати водійкою. Він запевнив дівчину, що має зв’язки в регіональному сервісному центрі, тож за «винагороду» допоможе скласти практичний іспит та отримати водійське посвідчення. 

 

У вересні фігурант у телефонній розмові надав детальні вказівки, які дівчина виконала. Того ж дня вона передала 10 тисяч гривень зловмиснику.

Слідчий повідомив 40-річному кореччанину про підозру.

 

Суд обрав йому запобіжний захід у виді нічного домашнього арешту. Відповідно до санкції статті чоловіку може загрожувати від 2 до 5 років позбавлення волі.

 

Досудове розслідування триває.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині викрили підприємця на отриманні хабаря
0
Читати далі
У Дубно під колесами кросовера загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами фургона загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівному водій збив на пішоході жінку та дитину, після чого втік
0
Читати далі
СБУ розшукала пістолет кілера, з якого вбили Андрія Парубія
0
Читати далі
На Рівненщині затримали чоловіка, який допомагав незаконно перетнути кордон
0
Читати далі
У Рівному рієлторка незаконно продала чужу квартиру
0
Читати далі
Міжнародна федерація шахів проголосила за повернення російських та білоруських національних символів
0
Читати далі
На Рівненщині відкрили Меморіал військовим
0
Читати далі