На Рівненщині чоловік зарізав співмешканку

На Рівненщині чоловік зарізав співмешканку
0
На Рівненщині чоловік зарізав співмешканку

У Здолбунові 27 квітня трапилось моторошне вбивство. Співмешканець вбив ножем свою 28 річну дружину. Чоловік наніс ножове поранення в груди, поблизу серця. Про смерть потерпілої до поліції повідомила фельдшер, повідомляє Здолбунів Медіа.

Поліцейські встановили, що упродовж останніх трьох років загибла проживала з 37-річним жителем Здолбунова. Вони часто вживали спиртні напої та конфліктували. Відомо, що чоловік з 2014 року перебуває на іспитовому строці за нанесення співмешканці тяжких тілесних ушкоджень. Втім, це не завадило йому вчинити новий злочин. Так, під час чергового застілля між парочкою виник конфлікт на ґрунті ревнощів. У ході суперечки чоловік схопив кухонний ніж та вдарив жінку у груди. Коли зрозумів, що позбавив кохану життя, чоловік вимив сліди крові та викликав швидку медичну допомогу. Медики констатували смерть потерпілої, про що повідомили до поліції.

Провівши комплекс слідчих та розшукових заходів поліцейські затримали зловмисника. Йому вже повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, повідомляє ГУНП Рівненської області.

0
# Здолбунів # поліція # ножове поранення
Найцікавіші матеріали
У Хмельницькому стався вибух газу в багатоповерхівці: зруйновано кілька поверхів
0
Читати далі
Судитимуть жителя Сарненського району, який сприяв незаконному перетину кордону
0
Читати далі
«Урок зі скоропису»: акторка Сумська, яку розкритикували за радіодиктант, розповіла про враження
0
Читати далі
Шведська компанія хоче побудувати завод збирання винищувачів Gripen в Україні
0
Читати далі
На Сарненщині загинув 11-річний водій двоколісного
0
Читати далі
У Польщі затримали українців, яких підозрюють у роботі на російські спецслужби
0
Читати далі
На Сарненщині продовжують пошуки зниклого літнього чоловіка
0
Читати далі
Судитимуть російських агентів, які намагалися підірвати поліцейських біля Рівного
0
Читати далі
У Рівному пʼяний водій врізався у паркан
0
Читати далі