На Рівненщині депутата-шибеника взяли на поруки

На Рівненщині депутата-шибеника взяли на поруки
0
На Рівненщині депутата-шибеника взяли на поруки

25 квітня відбулось остаточне судове засідання по факту нанесення голові Здолбунівської РДА Сергію Кондрачуку під час сесії районної ради тілесних ушкоджень. За це передбачалась кримінальна відповідальність але і її можна уникнути коли депутата бажають виховувати.

Нагадаємо, наприкінці минулого року депутат Здолбунівської районної ради від Аграрної партії Олександр Андріюк під час позачергового засідання сесії, вдарив голову місцевої держадміністрації Сергія Кондрачука. Останній звернувся з заявою в поліцію, яка порушила справу за ч. 2 ст. 350 КК України «Умисне нанесення побоїв або заподіяння легкого чи середньої тяжкості тілесного ушкодження службовій особі». Ця стаття передбачає до 5 років позбавлення волі.

На засіданні Олександр Андріюк повністю визнав свою вину. Додав, що щиро кається за свій вчинок. Просив вибачення не тільки в голови РДА але і в усього депутатського корпусу. В свою чергу його захист пред’явив судді Ігорю Мичці протокол зборів трудового колективу ПрАТ «Мізоцьке РТП» про те,  що працівники підприємства хочуть взяти його на поруки та перевиховати. Сам Андріюк з лютого цього року працює на вказаному підприємстві менеджером з зовнішньоекономічної діяльності.

Прокурор, який у цій справі підтримував сторону обвинувачення, проти такого клопотання не заперечував. Так само як і потерпілий Кондрачук. Але останній задав підсудному ряд запитань. Зокрема, Кондрачук запитав, як давно Андріюк працює в «Мізоцькому РТП» на своїй посаді. Той розгубився і сказав, що рік. Його виправив директор цього підприємства, який теж був на засіданні і нагадав Андріюку, що менеджером він у них став лише з лютого цього року. Також Кондрачук захотів уточнити, що передбачає «комплекс заходів виховного характеру», які колектив має провести з депутатом, щоб той виправився. Бо саме таке формулювання вказане у клопотанні про взяття на поруки.

Невже в районні не знайшлося жодного іншого підприємства, яке взяло б п. Олександра на поруки, окрім підприємства, засновником, власником та кінцевим бенефіціаром якого є сам Андріюк? А що буде з тими працівниками підприємства, які відмовляться перевиховувати підсудного? Їх хоч не звільнять? –  запитував у захисту голова РДА Сергій Кондрачук.

Зрештою, суд повірив у щире каяття депутата-аграрія, врахував, що раніше він ніколи до кримінальної чи адміністративної відповідальності не притягався, впродовж усього свого життя живе за принципами моралі та чесності і віддав його на рік на перевиховання колективу «Мізоцького РТП».

Чи буде хтось з учасників процесу скасовувати це рішення через апеляційний суд покаже найближчий тиждень. Андріюк найпевніше задоволений, що уникнув навіть умовного терміну. Кондрачук же отримав визнання своїм кривдником вини по кримінальному злочину, декілька раз повторене «щире каяття». Суддя в свою чергу звернувся до пана Олександра уважно дивитись, щоб більше не повертатись до цього питання.

0
# Здолбунів # Сергій Кондрачук # Олександр Андріюк
Найцікавіші матеріали
Розміщення російської тактичної ядерної зброї на території Білорусі не передвіщає ескалації: ISW
0
Читати далі
Зеленський: у взаємодії з партнерами отримуємо авіаційну коаліцію 
0
Читати далі
У Рівному з’явився перший в області логістичний комплекс класу B+
0
Читати далі
Окупанти у Криму «націоналізували» квартиру Зеленської та будівлю Меджлісу
0
Читати далі
Зеленський на передовій оголосив про створення корпусу морської піхоти
0
Читати далі
ПЦУ сьогодні затвердила повний перехід на новий календар
0
Читати далі
Сили оборони України накопичили достатньо сил для деокупації територій: Буданов
0
Читати далі
Орбан вважає, що Україні не перемогти росію, і неважливо, хто почав війну
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік активно агітував за СРСР, тепер його судять
0
Читати далі