На Рівненщині Держгеокадастру повернули ділянку вартістю 230 тис гривень

На Рівненщині Держгеокадастру повернули ділянку вартістю 230 тис гривень
0
На Рівненщині Держгеокадастру повернули ділянку вартістю 230 тис гривень

Доводи органів прокуратури Рівненської області суд визнав обґрунтованими та зобов’язав товариство з обмеженою відповідальністю повернути державі в особі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області земельну ділянку вартістю понад 230 тис гривень.  

Як встановлено, на території Миротинської сільської ради Здолбунівського району після припинення з вересня 2013 року договору оренди, укладеного з органом державної влади, одне із товариств продовжувало незаконно володіти 5 га земель сільськогосподарського призначення, що  позбавило розпорядника земель можливості передати спірну земельну ділянку в оренду іншим особам та отримувати прибутки.

З цих підстав позов Здолбунівської місцевої прокуратури, заявлений на захист інтересів держави у сфері земельних правовідносин, господарським судом Рівненської області 03.04.2018 задоволено у повному обсязі.

0
Найцікавіші матеріали
18-річний мешканець Рівненщини допомагав чоловікам нелегально перетнути кордон
0
Читати далі
На Сарненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
15 років тюрми отримав зрадник, який встановив GPS-трекер на лінії електропередач Рівненської АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали зловмисника, який сприяв незаконному перетину кордону 
0
Читати далі
Рівненські фристайлісти виступлять на Зимових Олімпійських іграх-2026
0
Читати далі
У Рівному чоловік вдарив знайомого ножем в живіт
0
Читати далі
ЄС остаточно затвердив поетапну заборону на імпорт російського газу
0
Читати далі
Дівчина з Рівненщини наводила ворожу балістику на київські ТЕЦ
0
Читати далі
На Рівненщині ДБР викрило схему незаконного вивезення мобілізованих з навчального центру
0
Читати далі