На Рівненщині для боротьби з бурштинокопачами рахуватимуть канави

На Рівненщині для боротьби з бурштинокопачами рахуватимуть канави
0
На Рівненщині для боротьби з бурштинокопачами рахуватимуть канави

На Рівненщині все ще не знають, з якого боку підступитися до проблеми незаконного видобування бурштину-сирцю. Зокрема, це питання розглядалось на нараді у Рокитнівській РДА.

На міжвідомчій нараді у Рокитнівському районі розглядали шляхи, якими можна вирішити проблему незаконного видобування бурштину в районі. Під керівництвом очільника райдержадміністрації питання обговорювали керівники державних лісгоспів разом з представниками поліції та прокуратури району.

Для вирішення проблеми ухвалили вжити заходи щодо прискорення розслідувань «бурштинових» кримінальних проваджень. Лісівникам поручили здійснити інвентаризацію викопаних на території району каналів для видобування бурштину та по мірі сил їх ліквідувати, повідомляє Рокитнівська РДА.

0
Найцікавіші матеріали
Нобелівську премію з фізики отримали вчені, які «показали квантову фізику в дії»
0
Читати далі
У Дубенському районі в ДТП загинула людина, ще шестеро — травмувались
0
Читати далі
ШІ не знищує робочі місця масово: дослідження учених
0
Читати далі
На Дубенщині смертельна ДТП: обставини встановлюються
0
Читати далі
Дві жінки з Рівненщини обкрадали пенсіонерів, прикидавшись працівницями газової служби
0
Читати далі
Нобелівський комітет оголосив лауреатів премії з медицини за відкриття, чому імунні клітини не атакують організм
0
Читати далі
Поліція на Рівненщині викрила трьох зловмисників на крадіжці грошей та електроінструментів
0
Читати далі
На Рівненщині відбувся XII етнофестиваль «ЛіраФест-2025»
0
Читати далі
У Львові помер червонокнижний лось, якого раніше врятували із болота на Рівненщині: Серце не витримало
0
Читати далі