![На Рівненщині вже готуються до опалювального сезону На Рівненщині вже готуються до опалювального сезону](https://vse.rv.ua/storage/7ec2e24b1e/5f1aa5f3024ce521412772-big.jpg)
Область готується до холодів заздалегідь. Нині до нового опалювального сезону вже готові 54 відсотки об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства Рівненщини. Такий рівень підготовки до зими є вищим від рекомендованого Мінрегіоном плану.
Так, нині на Рівненщині житлово-комунальні служби виконують підготовчі роботи до зими. Де є потреба, ремонтують або замінюють теплові та водопровідні мережі, лагодять котельні, замінюють насосне обладнання. Триває підготовка до осінньо-зимового періоду й житлових будинків. Дорожники готують спецтехніку та посипочні матеріали. В середньому вже виконали половину від запланованого.
Голова ОДА Віталій Коваль повідомив – область до опалювального сезону готується рівномірно, усі причетні служби працюють у плановому режимі.
Читайте також: Рівненщиною курсуватимуть ще три електрички: графік
Читайте також: Впродовж вихідних у Рівному буде тепло, але пройдуть дощі
Читайте також: «Поєдинок двох легенд»: визначено дату бою Майка Тайсона та Роя Джонса