На Рівненщині двоє "нарвались" на черговий строк

На Рівненщині двоє
0
На Рівненщині двоє "нарвались" на черговий строк

По обіді восьмого лютого до поліції надійшло повідомлення від 63-річного жителя Дубно, що невідомі відкрито заволоділи металевим підйомником із території його господарства.

Слідчо-оперативна група, яка негайно виїхала за викликом, затримала зловмисників із награбованим неподалік місця злочину. Ними виявилися 27-ми та 36-річні місцеві жителі. Як з’ясували поліцейські, обоє вже раніше судимі за вчинення майнових злочинів. Крім того, старший з них уже неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців за кримінальні правопорушення, пов’язані з незаконним обігом наркотиків. Зловмисникам загрожує від чотирьох до шести років позбавлення волі.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Жителя Березнівщини за смертельне поранення знайомого взято під варту
0
Читати далі
Жителі віддалених громад Рівненщини зможуть пройти безкоштовний комплексний чекап та онкоскринінг
0
Читати далі
Зміцнення українською владою позицій в країнах Балтії і Північної Європи: наближення України до ЄС
0
Читати далі
Запровадження платних доріг в Україні неминуче
0
Читати далі
У Рівному судитимуть громадянина рф, який на замовлення фсб шпигував за бійцями ССО
0
Читати далі
Організував схему перетину кордону та втік у Польщу: на Рівненщині судитимуть жителя Сарненщини
0
Читати далі
Кожна третя аварія з самокатниками — за участі підлітків
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали групу сутенерів
0
Читати далі
У Здолбунові неповнолітній керманич електросамоката зіткнувся із автомобілем
0
Читати далі