На Рівненщині двоє підлітків на мотоциклі вʼїхали в будинок

На Рівненщині двоє підлітків на мотоциклі вʼїхали в будинок
0
  • На Рівненщині двоє підлітків на мотоциклі вʼїхали в будинок
  • На Рівненщині двоє підлітків на мотоциклі вʼїхали в будинок

Автопригода сталася учора, 1 червня, близько 23:20 у селі Рудка на вулиці Шкільній.

 

Слідчий попередньо встановив, що 15-річний житель села Більська Воля, керуючи мотоциклом «Loncin», не вибрав безпечної швидкості, не впорався з керуванням та здійснив наїзд на будинок.

 

Унаслідок ДТП керманич отримав відкриту черепно-мозкову травму, перелом кісток черепу та забій головного мозку. 

 

У 15-річної пасажирки двоколісного діагностували травму живота, пневмоторакс та переломи.

 

Слідчий розпочав досудове розслідування. Тривають слідчі дії.

 

Транспортний засіб не був зареєстрований у встановленому законом порядку, а хлопець не отримував посвідчення водія відповідної категорії. Крім того, обоє підлітків були без мотошоломів. Наразі потерпілі перебувають у лікарнях.

0
ДТП
Найцікавіші матеріали
У Рівному засудили чоловіків за постачання психотропів у місця позбавлення волі
0
Читати далі
«Доступні ліки» можна замовити через Укрпошту
0
Читати далі
У Рівному заочно засуджено бойовика терористичної організації «лнр»
0
Читати далі
Понад 700 дітей загинули в Україні від початку повномасштабного вторгнення росії
0
Читати далі
В Україні запустили Північний обхід Рівного до польського кордону
0
Читати далі
Надзвичайники врятували двох оленят із вогняної пастки
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків постануть перед судом за незаконний збут тютюну
0
Читати далі
У Рівному та Квасилові планують підняти ціни на вивезення сміття
0
Читати далі
16 торгових марок РФ продовжили термін дії в Україні від початку повномасштабної війни
0
Читати далі