На Рівненщині двоє юнаків протаранили авто поліції

На Рівненщині двоє юнаків протаранили авто поліції
1
На Рівненщині двоє юнаків протаранили авто поліції

Двоє нетверезих мешканців Hjrbnysdobyb вчора, 24 червня, чинили злісну непокору працівникам поліції та пошкодили два службових автомобілі. За фактом опору правоохоронцям слідчі розпочали досудове розслідування.

Близько 15 години під час патрулювання придані сили Нацполіції на автодорозі «Борове-Рокитне-Вежиця» при в’їзді у село Блажове в лісопосадці помітили підозрілих осіб біля автомобіля «Volkswagen Passat». Правоохоронці вирішили поспілкуватися з чоловіками, які розпивали спиртні напої. Однак, коли службовий автомобіль «УАЗ» почав рухатися у їхньому напрямку, чоловіки поспіхом сіли в «Volkswagen Passat» та почали тікати. На численні законні вимоги зупинитися водій не реагував. У цей час група реагування Рокитнівського відділу, яка несла службу неподалік, на авто «Renault Duster» із увімкненими проблисковими маячками перекрила виїзд утікачам, однак і це їх не зупинило. Під час переслідування керманич допустив зіткнення із службовим автомобілем «УАЗ», а під час руху заднім ходом зіткнувся із «Renault Duster».

Водієм-утікачем виявився 21-річний житель Старого Села, а пасажиром — його 20-річний односельчанин. При освідченні керманича на стан алкогольного сп’яніння драгер показав 0,88 проміле.  На водія склали адміністративні протоколи за статтями 130, 122-4, 126 КУпАП. Крім того, за фактом опору працівникові правоохоронного органу під час виконання службових обов’язків відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 342 Кримінального кодексу України.

1
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Житель Рівненщини намагалися відправити поштою до США рідкісний шолом 1915 року
0
Читати далі
Шахраї ошукали рівнянку, яка оформляла «компенсацію» за відключення світла
0
Читати далі
Викрав з магазину 100 тисяч гривень: у Рівному затримали зловмисника
0
Читати далі
На Рівненщині викрито жителя Волині на незаконному перевезенні боєприпасів
0
Читати далі
У США оголосили лауреатів премії «Оскар»
0
Читати далі
Проросійський агітатор і «Брати-мусульмани»: в Україні може діяти небезпечне угруповання
0
Читати далі
У Рівному підлітки знімали відео під російську музику на фоні портретів полеглих воїнів
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка вкусила змія
0
Читати далі
Український борець зійшов з пʼєдесталу під час звучання російського гімну
0
Читати далі