На Рівненщині екс-правоохоронець допомагав чоловікам тікати з полігону

На Рівненщині екс-правоохоронець допомагав чоловікам тікати з полігону
0
На Рівненщині екс-правоохоронець допомагав чоловікам тікати з полігону

Припинено діяльність колишнього правоохоронця, який налагодив схему втечі військовослужбовців із навчального центру на Рівненщині.

 

Експравоохоронець забезпечував чоловікам, що проходили підготовку, можливість достроково залишити територію центру та повернутися додому.

 

Для цього він надавав докладні інструкції щодо часу та маршруту виходу, отримуючи за «допомогу» кошти від самих військових або їхніх родичів.

 

Крім того, фігурант власним транспортом вивозив «клієнтів» за межі області. Вартість таких «послуг» становила в середньому 3 тисячі доларів США з особи.

 

Під час чергової спроби сприяти дезертирству його затримано в порядку ст. 208 КПК України. Тривають заходи зі встановлення інших осіб, причетних до злочинної схеми.

 

Організатору вже повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 27, ч. 4 ст. 408 КК України (організація дезертирства, вчинена за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану). За клопотанням прокурорів суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

 

Підозрюваному загрожує до 12 років позбавлення волі.

 

 

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
У Рівненському районі під колесами фургона загинула пішохідка
0
Читати далі
У Рівному водій збив на пішоході жінку та дитину, після чого втік
0
Читати далі
СБУ розшукала пістолет кілера, з якого вбили Андрія Парубія
0
Читати далі
На Рівненщині затримали чоловіка, який допомагав незаконно перетнути кордон
0
Читати далі
У Рівному рієлторка незаконно продала чужу квартиру
0
Читати далі
Міжнародна федерація шахів проголосила за повернення російських та білоруських національних символів
0
Читати далі
На Рівненщині відкрили Меморіал військовим
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами легковика загинув пішохід
0
Читати далі
Біля Рівного в ДТП зіштовхнулися три автівки, є постраждалий
0
Читати далі