На Рівненщині електричка відтяла пасажиру ногу (ФОТО)

На Рівненщині електричка відтяла пасажиру ногу (ФОТО)
2
На Рівненщині електричка відтяла пасажиру ногу (ФОТО)

Нещасний випадок стався десятого березня у Володимирецького районі. 35-річний пасажир електрички сполученням «Сарни-Ковель» виходив на зупинці станції Рафалівка, однак потяг різко почав рух. Чоловік спіткнувся і потрапив під колеса, повідомляють у пресслужбі Нацполіції Рівненської області.

Електричка відрізала чоловіку ногу. Медики діагностували в потерпілого геморагічний шок від великої втрати крові. На даний момент чоловік перебуває у реанімаційному відділенні місцевої лікарні.

За фактом порушення правил безпеки на залізниці у поліції розпочали досудове розслідування. Всі обставини інциденту встановлюють правоохоронці.

2
Найцікавіші матеріали
10-денні пошуки хлопчика з Рівненщини завершено: рятувальники витягнули з води тіло
0
Читати далі
На Рівненщині на підприємстві працівник вчинив смертельний наїзд на колегу
0
Читати далі
Україна офіційно запускає Спецтрибунал для Путіна та його генералів
0
Читати далі
У росії готують закон, який дозволяє використовувати армію для захисту росіян у разі їхнього арешту за кордоном
0
Читати далі
Рівненський спідвеїст Роман Капустін виграв етап Кубка МАСЕС у Польщі
0
Читати далі
Із спортсменів РФ та Білорусі зняли санкції у водних видах спорту
0
Читати далі
У Сарненському районі внаслідок ДТП постраждала малолітня дитина
0
Читати далі
Майже 11 тисяч разів РФ порушила режим припинення вогню під час Великодня
0
Читати далі
Дефіцит бюджету РФ перевищив річний план
0
Читати далі