На Рівненщині готуються до екстрених ситуацій під час опалювального сезону

На Рівненщині готуються до екстрених ситуацій під час опалювального сезону
0
На Рівненщині готуються до екстрених ситуацій під час опалювального сезону

В умовах російської агресії залишається велика загроза аварійних відключень об'єктів критичної інфраструктури. З цією метою на Рівненщині продовжують готуватися до різних ситуацій під час опалювального сезону, у тому числі екстрених і надзвичайних, це обговорили під час наради у Рівненській ОДА.

 

Зокрема, резервують обладнання та паливо для швидкого відновлення роботи об’єктів ЖКГ та паливно-енергетичного комплексу у разі їх ураження. На підприємствах тепло-, водо-, газо- і енергопостачання створені бригади, які реагуватимуть на надзвичайні ситуації. Такі формування укомплектовані засобами індивідуального захисту.

 

Триває забезпечення об’єктів критичної інфраструктури області резервними джерелами електроживлення – дизель- та бензогенераторами.

 

«Продовжуємо готуватися до екстрених ситуацій. Впродовж року на Рівненщині тривав беззупинний процес оснащення соціальних закладів генераторами різної потужності. У цьому дуже допомогла співпраця із партнерами з-за кордону. Автономні джерела електроживлення продовжують отримувати і громади області», - повідомила заступниця голови ОДА Людмила Шатковська.

Днями 33 генератори для критичної інфраструктури надійшло від ПРООН в Україні. Це присторої для Березнівської, Рокитнівської та Клесівської громад. Ще 26 генераторів мають надійти для Олександрійської та Радивилівської ТГ.

0
Найцікавіші матеріали
На півночі Рівненщини мати задушила новонароджену дитину
0
Читати далі
Один рік за ґратами отримав рівнянин за знущання над дружиною
0
Читати далі
В автопригоді біля Рівного розбився мотоцикліст
0
Читати далі
СБУ викрила адміністратора групи, який зривав мобілізацію на Рівненщині
0
Читати далі
У Рівненському районі поліцейські встановлюють особу загиблого у ДТП чоловіка
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка зловили під час «миття» бурштину
0
Читати далі
В Острозі чоловік підпалив будинок колишньої 
0
Читати далі
У Рівненському районі 9-річний хлопчик раптово вибіг і потрапив під колеса автомобіля
0
Читати далі
На Рівненщині змія вкусила хлопчика
0
Читати далі