На Рівненщині ліснича організувала незаконну вирубку дерев саду

На Рівненщині ліснича організувала незаконну вирубку дерев саду
0
  • На Рівненщині ліснича організувала незаконну вирубку дерев саду
  • На Рівненщині ліснича організувала незаконну вирубку дерев саду
  • На Рівненщині ліснича організувала незаконну вирубку дерев саду

За процесуального керівництва екологічних прокурорів Рівненської обласної прокуратури 38-річній жительці Рівненського району повідомлено про підозру у перевищенні службових повноважень та організації незаконної порубки перевезення, зберігання та збуту незаконно зрубаних дерев, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 3 ст. 365, ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

 

Згідно з матеріалами слідства, жінка, виконуючи обов’язки лісничого, торік восени організувала незаконне знищення фруктового саду площею 0,7 га, спричинивши Клеванській територіальній громаді понад 4,8 млн грн збитків. Під зріз потрапили 136 яблунь, груша та 3 каштани, які росли на території лісництва.

 

Підозрювана достовірно знала порядок проведення таких робіт, але жодних дозвільних документів на рубку дерев у неї не було.

 

Наразі суд відсторонив жінку від займаної посади, обрав запобіжний захід та наклав арешт на її майно.

 

Досудове розслідування проводять слідчі третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Рівному) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому за оперативного супроводу Управління СБ України в Рівненській області, УСР в області ДСР НПУ та активного сприяння Департаменту безпеки ДП «Ліси України».

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
Напідпитку у комендантську годину чоловік втікав від поліції на Кореччині
0
Читати далі
Зрадник, який коригував удари по Харкову, отримав 15 років
0
Читати далі
Вчора біля Квасилова сталася ДТП з автовозом
0
Читати далі
Три дні поспіль у Рівному фіксують рекордну температуру
0
Читати далі
Зниклого жителя Костопільщини розшукали в лісі без ознак життя
0
Читати далі
Рівненські вандали не виконали обіцянки: майданчик відновили без них 
0
Читати далі
На Рівненщині 62-річний чоловік після спалювання стерні потрапив в реанімацію
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі післяжнивних залишків чоловік отримав опіки
0
Читати далі
У Рівному в басейні втопилася дитина
0
Читати далі