На Рівненщині маленького хлопчика вкусила гадюка

На Рівненщині маленького хлопчика вкусила гадюка
3
На Рівненщині маленького хлопчика вкусила гадюка

14 травня до Рівненської обласної дитячої лікарні звернулися жителі села Садове Гощанського району про те, що їхнього маленького односельця Матвійка вкусила гадюка. Про це повідомляє Управління охорони здоров`я Рівненської облдержадміністрації.

Хлопчик 2015 року народження. Сталося це, коли дитина гралася на подвір’ї у понеділок, 13 травня, а підступна тварина накинулася на неї.

Дитину госпіталізували у приймальне відділення обласної дитячої лікарні. Лікарі констатували укус лівої нижньої кінцівки. Під час госпіталізації були скарги на набряк лівої ніжки та посиніння. Лікарі надали необхідну допомогу та ввели антитоксин проти зміїної отрути. Наразі хлопчик перебуває в реанімаційному відділенні лікарні. Його стан стабільний.

Це другий випадок укусу змії у цьому році. У першому випадку плазун вкусив пенсіонера з Дубровицького району. Однак тоді потреби введення антитоксину не було.

За словами головного спеціаліста ОУОЗ Людмили Яцені, область отримала 41 флакон протизміїної отрути. Обласній лікарні виділено 12 флаконів.

До речі, минулого року на Рівненщині від укусів змії постраждало понад десятеро людей.

 

 

Фото ілюстративне 

 

 

3
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині змія вкусила хлопчика
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок обвалу бетонного паркану загинув 4-річний хлопчик
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП тяжко травмувався неповнолітній мотоцикліст
0
Читати далі
На Рівненщині на гарячому спіймали викрадачів деревини
0
Читати далі
Житель Рівненського району незаконно зберігав боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині встановили молодь, які на всю гучність вмикали російські пісні в гуртожитку
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного водію легковика відірвало ноги
0
Читати далі
На Рівненщині жінка вдарила брата ножем
0
Читати далі
На Сарненщині загинула водійка мотоцикла
0
Читати далі