На Рівненщині на міжнародній трасі сідатимуть літаки

На Рівненщині на міжнародній трасі сідатимуть літаки
0
На Рівненщині на міжнародній трасі сідатимуть літаки

Сьогодні на декілька годин перекриють ділянку міжнародної траси Київ – Чоп, там заплановані військові навчання із залученням авіації.

Йдеться про відрізок у Радивилівському районі між селами Крупець та Михайлівка. Про його перекриття повідомили у пресслужбі Служби автодоріг області. Речник Дмитро Леонтіюк зазначив, що з 16-ї до 19-ї буде організовано об'їзд прилеглим селом. Причину перекриття, додав він, повідомити не може.

Відомо, що на трасі заплановано провести військові навчання із залученням авіації. Це підтвердили декілька достовірних джерел у ЗСУ.

Згодом інформацію підтвердили у Службі зв’язків з громадськістю повітряного командування «Центр» на сторінці у Facebook. Нагадаємо, подібні навчання там провели у 2016-му році, рівний відрізок траси винищувачі пробували використовувати як запасний аеродром.

За матеріалами: Суспільне

Читайте також: Жителів Рівненщини залучатимуть до розподілу коштів державного бюджету

Читайте також: У Дубні карантин через сказ

Читайте також: Україна закриває кордони для іноземців

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному підлітки знімали відео під російську музику на фоні портретів полеглих воїнів
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка вкусила змія
0
Читати далі
Український борець зійшов з пʼєдесталу під час звучання російського гімну
0
Читати далі
Два чоловіки з Рівненщини та Прикарпаття збували контрафактні електронні сигарети
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП травмувався неповнолітній водій мотоцикла
0
Читати далі
У березні можуть запровадити жорсткі обмеження для ухилянтів та СЗЧ
0
Читати далі
Завербований мешканець Житомира намагався вчинити теракт у центрі Рівного
0
Читати далі
У Рівному судитимуть батька, який побив неповнолітню доньку
0
Читати далі
«Мистецтво може жити не тільки на полотні, а й на людині»: рівненська художниця Аліна Мирончук презентувала виставку піджаків
0
Читати далі