На Рівненщині надаватимуть мобільні правові консультації

На Рівненщині надаватимуть  мобільні правові консультації
0
На Рівненщині надаватимуть  мобільні правові консультації

На Рівненщині продовжують працювати мобільні точки доступу до системи безоплатної правової допомоги. Фахівці Головного територіального управління юстиції в Рівненській області, Рівненського місцевого та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області виїжджають у райони, аби надати людям юридичну допомогу на місцях.

Такі виїзди відбуваються в рамках роботи антирейдерського аграрного штабу, а також в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». У липні і серпні працівники юстиції та системи безоплатної правової допомоги консультуватимуть людей у Рівненському, Здолбунівському, Радивилівському, Гощанському, Дубровицькому районах.

За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Миколи Станіщука, правопросвітницька діяльність – є однією із важливих напрямків роботи юстиції. Саме на це спрямований і правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»: розповісти людям про їхні права та механізми їх захисту. Тому фахівці юстиції та системи безоплатної правової допомоги виїжджають у райони області, щоб надати людям у селах та містечках юридичні консультації.

0
# Рівненська юстиція
Найцікавіші матеріали
У Рівному підлітки знімали відео під російську музику на фоні портретів полеглих воїнів
0
Читати далі
На Рівненщині чоловіка вкусила змія
0
Читати далі
Український борець зійшов з пʼєдесталу під час звучання російського гімну
0
Читати далі
Два чоловіки з Рівненщини та Прикарпаття збували контрафактні електронні сигарети
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП травмувався неповнолітній водій мотоцикла
0
Читати далі
У березні можуть запровадити жорсткі обмеження для ухилянтів та СЗЧ
0
Читати далі
Завербований мешканець Житомира намагався вчинити теракт у центрі Рівного
0
Читати далі
У Рівному судитимуть батька, який побив неповнолітню доньку
0
Читати далі
«Мистецтво може жити не тільки на полотні, а й на людині»: рівненська художниця Аліна Мирончук презентувала виставку піджаків
0
Читати далі