Про нашестя бобрів на своїх сторінці у фб пише голова Млинівської РДА Петро Рухер та ділиться фото.
Бобри – милі на перший погляд звірі, носії чудового хутра, які оселилися у водоймах Млинівщини. Однак, збільшення кількості бобрів, яке відбувається надзвичайно великими темпами, зараз починає викликати вже і побоювання щодо їх перебування в краях Млинова.
В Прибалтиці, куди, для розведення, завезли раніше канадського чорного бобра, останні оголошені мало не національним лихом. Аналогічний стан і в сусідній Білорусії, де бобри будуючи гаті на малих річках та перегороджуючи своїми греблями піднімають їх рівень води та підтоплюють лісові та сільськогосподарські угіддя в цій державі.
В Україні, також, в різних місцях працівники лісових господарств та національних парків починають бити на сполох, адже бобри знищують не лише м’які породи дерев, які є їх особливими делікатесними видами: верби, осоки, тополі, але й валять за одну ніч і вікові дуби, як це має місце, наприклад, в національному природному парку «Гомільшанські ліси» на Харківщині. Однак, в Україні бобри охороняються законом, тож їх кількість з кожним роком значно збільшується.
То ж місцевій владі Млинова варто подумати про захист дерев від цих гризунів-будівельників. Щоб захистити дерева від бобрів, варто "одягати" стовбури в металеву сітку.