На Рівненщині нещеплених від поліомієліту дітей не пускатимуть до шкіл та дитсадків

На Рівненщині нещеплених від поліомієліту дітей не пускатимуть до шкіл та дитсадків
0
На Рівненщині нещеплених від поліомієліту дітей не пускатимуть до шкіл та дитсадків

Ситуація із захворюваністю в області загострюється. На Рівненщині нещеплених від поліомієліту дітей не пускатимуть до шкіл та дитсадків.

Як передає кореспондент УНІАН, головний санітарний лікар Рівненської області Роман Сафонов підписав розпорядження, яким передбачено заборону на відвідування шкіл дітьми, котрі не отримали щеплення від поліомієліту.

Крім того, розпорядженням передбачено виключення не щеплених проти поліомієліту дітей з дитячих садочків.

«Ситуація загострюється. Ми вже маємо півтора десятка дітей, які мають цей вірус і є носіями. На щастя, ця категорія дітей практично вся отримала щеплення, і ми впевнені, що страшних симптомів у них не буде. Разом з тим значна частина дітей не захищена від цієї хвороби. Це ненормальна ситуація. Батьки ще не усвідомили, що це дуже серйозно. І це надовго. Тому зараз потрібно розв'язувати цю проблему», – заявив Сафонов.

Як повідомляв УНІАН, на Рівненщині у багатодітній родині, яка мешкає в селі Велика Омеляна, 6 жовтня підтвердили паралічу внаслідок поліомієліт у 1,5-річної дитини. Пізніше стало відомо, що в родині, де поліомієліт паралізував немовля, захворіли ще шестеро дітей. Батьки дітей належать до протестантів, тому відмовилися від усіх обов'язкових щеплень.

29 жовтня заступник міністра охорони здоров'я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін заявив, що на 1 жовтня в Україні рівень охоплення трьома дозами щеплень від поліо дітей до року становить лише 59,7%.

За матеріалами: УНІАН

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині на АЗС між водіями виник конфлікт із стріляниною
0
Читати далі
Війна запустила безпрецедентну демографічну кризу в Україні
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік вдарив ножем військового, який рік тому звільнився з полону
0
Читати далі
На Сарненщині викрили двох організаторів каналу незаконного перетину кордону
0
Читати далі
У Дубно водій на підпитку наїхав на огорожу та травмував пішохідку
0
Читати далі
На Рівненщині мати привласнила гроші сина-військового
0
Читати далі
На Рівненщині викрили «чорного зброяра», який налагодив ввезення зброї із зони бойових дій
0
Читати далі
Вибухотехніки поліції Рівненщини розміновують незламну Харківську область
0
Читати далі
На Рівненщині знешкодили уламки ворожого дрона
0
Читати далі