На Рівненщині п'яний молодик вкрав гроші для важкохворої

На Рівненщині п'яний молодик вкрав гроші для важкохворої
0
На Рівненщині п'яний молодик вкрав гроші для важкохворої

Гроші на лікування важкохворої 25-річної дубенчанки збирають у всьому місті. Так, скринька для пожертв стояла і в одному з кафе на вулиці Кирила і Мефодія. 15 липня до приміщення розважального закладу зайшов нетверезий молодик. Він побачив прозору коробку з грішми, схопив її та поспіхом залишив приміщення. Продавець намагалася зупинити зловмисника та просила поставити скриньку на місце, однак він не реагував.

Дубенські оперативники за лічені години встановили особу зловмисника. Ним виявися 24-річний місцевий житель, який зізнався у скоєному. Награбовані близько 200 гривень він витратив на власні потреби, а скриньку викинув.

«За фактом відкритого викрадення чужого майна у поліції розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 186 Кримінального кодексу України, — повідомив начальник Дубенського відділу поліції Юрій Семеренко. — Слідчі готують матеріали для повідомлення чоловікові про підозру у скоєнні грабежу.

За скоєне чоловікові загрожує до чотирьох років позбавлення волі.

0
Найцікавіші матеріали
StarLand заінтригував рівнян: у закладі розповіли, де зможуть навчатися діти
0
Читати далі
На Рівненщині працівник будівельної фірми допустив службову недбалість під час ремонту електропідстанції
0
Читати далі
Росія почала готувати інженерів для своєї дронової економіки безпосередньо в окупації
0
Читати далі
Понад 200 найкращих боксерів та боксерок з різних куточків держави змагатимуться на Рівненщині
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків незаконно вирубували ліс у ботанічному заказнику
0
Читати далі
Стипендії для студентів із 1 вересня зростуть удвічі
0
Читати далі
На Рівненщині у водоймах протягом доби загинуло двоє дітей
0
Читати далі
У Рівному під час пожежі в дев’ятиповерхівці загинув хлопчик
0
Читати далі
Другий етап спецоперації «РУБІКОН» проводився на Рівненщині
0
Читати далі