На Рівненщині водій з сім'єю врізався в екскаватор

На Рівненщині водій з сім'єю врізався в екскаватор
0
На Рівненщині водій з сім'єю врізався в екскаватор

ДТП у якій постраждали люди, сталася вчора на мосту у Сарнах, що на Рівненщині. Автомобіль «Жигулі», у якому їхала родина з дітьми, в’їхав у екскаватор. Це сталося на вулиці Варшавській, пише Північ-інфо.

Аварія сталася о 22 годині. Водія «Жигулів» засліпило зустрічне авто і він пізно побачив «Камаз», що рухався попереду нього і буксирував екскаватор. Водій автомобіля «ВАЗ 2102» намагався уйти від удару, втім зачепив автівкою спецтехніку.

В «Жигулях» їхала родина з Ковеля: чоловік, дружина і двоє синів 5 і 16 років. Жінку з дітьми госпіталізували у лікарню, втім після надання медичної допомоги відпустили додому. У мами та її старшого сина медики діагностували забої. Менший хлопчик та чоловік-водій «ВАЗу» не постраждали.

У поліції розповіли, що керманич «вазівки» не дотримався дистанції, що і спровокувало ДТП, а екскаватор перевозили без достатньої кількості розпізнавальних знаків на ньому. А також додають, що обоє водії були тверезі. У соцмережах пишуть, що родина їхала на відпочинок.

0
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині в ДТП загинула жінка
0
Читати далі
У Вараші запрацював «Простір турботи про ветеранів та ветеранок»
0
Читати далі
У Рівному засудили колаборантку з Луганщини
0
Читати далі
На Рівненщині повідомили про підозру лікарці, через недбалість якої помер чоловік
0
Читати далі
Директор одного з рівненських коледжів із донькою допомагали ухилятися від мобілізації
0
Читати далі
18-річний мешканець Рівненщини допомагав чоловікам нелегально перетнути кордон
0
Читати далі
На Сарненщині внаслідок ДТП загинув велосипедист
0
Читати далі
15 років тюрми отримав зрадник, який встановив GPS-трекер на лінії електропередач Рівненської АЕС
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські затримали зловмисника, який сприяв незаконному перетину кордону 
0
Читати далі