На Рівненщині перевіряють спеціальні пасажирські рейси в умовах карантину

На Рівненщині перевіряють спеціальні пасажирські рейси в умовах карантину
0
На Рівненщині перевіряють спеціальні пасажирські рейси в умовах карантину

В області були запроваджені спеціальні пасажирські рейси. Їх практикують для підвозу працівників підприємств до місця роботи в умовах обмеження руху транспорту у зв’язку з пандемією.

– До нашого управління почали надходити повідомлення про те, що перевізники нехтують дотриманням правил перевезення пасажирів під час карантину. Тому були розпочаті спільні рейдові перевірки за участю патрульних, працівників Укртрансбезпеки та управління інфраструктури та промисловості РОДА. Групи виїжджають на маршрути та моніторять ситуацію. Зокрема, дотримання перевізниками усіх умов спецперевезень, наявності відповідних документів, використання пасажирами та водієм усіх засобів захисту, кількості пасажирів у салоні автобуса – не більше кількості місць для сидіння, що передбачені технічними характеристиками транспортного засобу тощо, – зазначив начальник управління інфраструктури та промисловості РОДА Федір Мисюра.

На сьогодні на порушників складено 6 актів через відсутність відповідної документації про спеціальні перевезення. Один адміністративний протокол передано до суду за ч. 1 ст. 164 КУпАП. Відповідальність за такі порушення передбачає сплату штрафу у розмірі від 17 до 34 тис. грн.

Наразі в області видано 51 спеціальний дозвіл на перевезення пасажирів до підприємств під час карантину.

0
Найцікавіші матеріали
Рівнянина та киянина затримали під час дачі хабаря прикордоннику за незаконний перетин кордону
0
Читати далі
Перед судом постане молодик, який ошукав 11 жителів Рівненщини
0
Читати далі
Справ щодо шахрайства в Україні поменшало в 1,5 рази
0
Читати далі
Правоохоронці показали уламки дронів, які впали на Рівненщині
0
Читати далі
Письменник із Рівненщини увійшов до трійки найбагатших авторів України
0
Читати далі
У Грузії затримали «афериста з Tinder» Саймона Леваєва
0
Читати далі
18-й евакуаційний потяг прибув до Рівного
0
Читати далі
У Дубні під потягом загинула малолітня
0
Читати далі
Наприкінці вересня на Рівненщині прогнозують пік захворюваності на грип та ГРВІ
0
Читати далі