На Рівненщині під час полювання застрелили чоловіка

На Рівненщині під час полювання застрелили чоловіка
0
На Рівненщині під час полювання застрелили чоловіка

Сьогодні, 14 жовтня, близько 13:30 до поліції повідомили лікарі «швидкої», що в урочищі «Залив»поблизу села Страшево під час надання медичної допомоги помер чоловік.

Поліцейські встановили особу загиблого. Ним виявився 37-річний житель міста Сарни. За попереднім оглядом судмедексперта, смерть чоловіка настала внаслідок вогнепального поранення.

Однією із головних версій загибелі сарненчанина є смертельне поранення під час полювання.

Поліцейські за фактом вбивства з необережності розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 119 Кримінального кодексу України.

У рамках кримінального провадження правоохоронці встановлюють коло осіб, причетних до злочину, зокрема й особу стрільця. На місці події працюють слідчо-оперативні групи Сарненського відділу поліції та обласного управління, а також експерти НДЕКЦ.

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
СБУ розшукала пістолет кілера, з якого вбили Андрія Парубія
0
Читати далі
На Рівненщині затримали чоловіка, який допомагав незаконно перетнути кордон
0
Читати далі
У Рівному рієлторка незаконно продала чужу квартиру
0
Читати далі
Міжнародна федерація шахів проголосила за повернення російських та білоруських національних символів
0
Читати далі
На Рівненщині відкрили Меморіал військовим
0
Читати далі
У Рівненському районі під колесами легковика загинув пішохід
0
Читати далі
Біля Рівного в ДТП зіштовхнулися три автівки, є постраждалий
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі загинув чоловік
0
Читати далі
На Рівненщині від вибуху серйозно постраждали батько з сином
0
Читати далі