На Рівненщині підведено підсумки "Олімпійського літа" та "Школи плавання"

На Рівненщині підведено підсумки
0
На Рівненщині підведено підсумки "Олімпійського літа" та "Школи плавання"

Вже традиційно у літній період на Рівненщині проходять Всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі заходи для дітей «Олімпійське літо» та «Школа плавання». Загальне керівництво у їх проведенні здійснює управління освіти і науки облдержадміністрації, управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації та комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області.

         Цьогоріч, до таких спортивно-масових заходів було залучено близько 17 тисяч учасників з міст, районів та об’єднаних територіальних громад нашої області. Традиційно, комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, підведено підсумки за наданими звітами по спортивних активностях. Переможці та призери визначались за співвідношенням учасників заходів, до кількості жителів територіальної одиниці.

 

Отож, призові місця  у Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходах для дітей у літній канікулярний період «Школа плавання» вибороли:

І місце – громада с. Людинь, Висоцької об’єднаної територіальної громади;

ІІ місце – громада м. Вараш;

ІІІ місце – громада с. Корост, Сарненського району.

Трійка лідерів у Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходах для дітей в літній канікулярний період та заходах в оздоровчих таборах «Олімпійське літо» сформувалась наступним чином:

І місце – відділ освіти, молоді та спорту Сарненської райдержадміністрації;

ІІ місце – управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому;

ІІІ місце - відділ молоді та спорту Рівненської райдержадміністрації.

 

Вітаємо переможців! На них чекають заслужені  нагороди та призи від всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

0
Спорт
Найцікавіші матеріали
Житель Вараського району вирощував коноплю
0
Читати далі
Рівнянка обікрала магазин, її оперативно розшукали
0
Читати далі
На Рівненщині чоловік з психічними розладами вбив батька
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного авто розірвало навпіл, водій обійшовся незначними травмами
0
Читати далі
Жителька Рівного вкрала державний прапор з фасаду урядової будівлі в обласному центрі
0
Читати далі
На Костопільщині внаслідок ДТП за участі трьох авто постраждали троє осіб
0
Читати далі
Рівнянин організував схему збуту наркотичних речовин
0
Читати далі
У Рівному чоловік вбив сплячого батька і намагався покінчити з життям
0
Читати далі
У навчальному центрі на Рівненщині до смерті закатували тернополянина
0
Читати далі