![На Рівненщині після втручання прокуратури встановили 3-річну гарантію гарантію на ремонт дороги вартістю понад третину мільйона гривень На Рівненщині після втручання прокуратури встановили 3-річну гарантію гарантію на ремонт дороги вартістю понад третину мільйона гривень](https://vse.rv.ua/storage/66cc208d6d/0B135001-B59C-41F9-A149-9F50C615FEDA-big.jpeg)
З метою захисту інтересів держави і громади, а також попередження розтрати додаткових бюджетних коштів Здолбунівська місцева прокуратура заявила до суду позовну заяву про зобов”язання внести відповідні зміни до вже укладеного договору виконаних робіт. У документі виявили порушення щодо чинного законодавства України де гарантійний строк по капітальному ремонту дороги становив лише 1 рік, тоді як згідно з вимогами Державних будівельних норм мінімально допустимий строк експлуатаційної придатності асфальтнобетонного покриття повинен складати 3 роки.
Органи прокуратури Рівненської області через суд зобов‘язали орган місцевого самоврядування внести зміни до договору, який укладала Корецька міська рада з підприємством, що спеціалізується на будівництві та ремонті автомобільних доріг на виконаний ремонт дороги у м. Корець по вул. Берездівська вартість якої складає майже 340 тис. грн, який виконано.
Лише після прийняття справи судом до провадження за позовом прокурора замовник робіт та підрядник у добровільному порядку уклали додатковий договір, визначивши гарантії надійності та якості наданих послуг протягом 3 років з моменту підписання відповідного акту приймання-передачі виконаних підрядних робіт.
Прокуратура Рівненської області продовжує вживати заходи щодо забезпечення законності при використанні бюджетних коштів, в тому числі виділених для ремонту доріг регіону. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.