На Рівненщині почалося тестування телемедицини

На Рівненщині почалося тестування телемедицини
0
  • На Рівненщині почалося тестування телемедицини
  • На Рівненщині почалося тестування телемедицини
  • На Рівненщині почалося тестування телемедицини

У селі Злазне, Костопільського району тестували телемедицину. Півдоби у сільській амбулаторії тривав прямий зв’язок - Злазне , Рівне, ДУ ННЦ "Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска" НАМНУ у Києві.

Як повідомдяє Управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації, завідувачка Злазненської амбулаторії Алла Остапчук переконана, що консультація із вузькопрофільними спеціалістами в онлайн режимі зекономить час та кошти пацієнтів. 

Під час сеансу кілька лікарів одночасно обговорюють складний випадок та методи лікування пацієнта. За допомогою телекомунікаційних пристроїв та спеціальної комп’ютерної програми фахівці обласних центрів отримують результати обстежень - рентген знімок, комп’ютерну томографію, кардіограму. За цими даними можна встановити точний діагноз та окреслити вірні кроки лікування.

У звичному робочому режимі телемедицина у селі Злазне запрацює вже у лютому. Для решти 34-х сільських амбулаторій, що будують в області, - у березні.
У медзакладах вторинного та третинного рівнів вже визначено лікарів, котрі консультуватимуть колег з глибинки за профільними напрямами. За словами заступника начальника управління охорони здоров’я Рівненської ОДА Oleg Vivsiannik в область вже надійшло 11 млн. грн. на запровадження телемедицини на селі.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
Удар шахедами по Рівненщині: що відомо
0
Читати далі
У Рівному засуджено кримського експравоохоронця за державну зраду
0
Читати далі
Чоловіку, який стріляв по військових на Рівненщині, повідомлено про підозру
0
Читати далі
На Рівненщині поліцейські розшукують чоловіка, який стріляв у поліцейських
0
Читати далі
В селі Осові на Рівненщині відкрили пам’ятний знак жертвам Голокосту
0
Читати далі
15-річного підлітка з Рівненщини намагалися завербувати для підпалу автомобілів
0
Читати далі
У Костополі затримали чоловіка, який збував психотроп в особливо великих розмірах
0
Читати далі
Померла психолог Едіт Егер, що пережила Голокост і стала відомою працями щодо ПТСР
0
Читати далі
Канал постачання та збуту наркотиків ліквідували у виправній колонії на Рівненщині
0
Читати далі