На Рівненщині понад сім годин розшукували зниклу у полі дівчинку

На Рівненщині понад сім годин розшукували зниклу у полі дівчинку
0
На Рівненщині понад сім годин розшукували зниклу у полі дівчинку

10 кілометрів від домівки, 7 годин пошуків, пів тисячі людей: зниклу на Рівненщині неповнолітню розшукали та повернули батькам.

 

До пошуків залучили особовий склад відділення поліції Володимирця та Вараського РВП, працівників ювенальної превенції та карного розшуку ГУНП, кінологів, спецпризначенців. На допомогу прибули нацгвардійці, рятувальники, лісівники, жителі сусідніх сіл. 

 

Переглянувши камери відеоспостереження поліцейські з’ясували, що зі школи дитина попрямувала до домівки. Втім, як повідомив свідок, дівчинка йшла понад канавою у протилежному напрямку. 

 

Маленькі сліди привели правоохоронців до села Полиці, а це орієнтовно майже за десять кілометрів від села Великий Жолудськ. У сараї однієї із покинутих хат дівчинку і знайшли близько першої ночі місцеві жителі.

 

Дитину одразу доставили до лікарні. У неї діагностували переохолодження та гостру реакцію на стрес.

0
Події
Найцікавіші матеріали
У Рівному чоловік «замінував» Кінопалац
0
Читати далі
На Сарненщині у ДТП постраждали двоє неповнолітніх
0
Читати далі
Зеленський завойовує симпатії виборців Трампа
0
Читати далі
У Рівному викрили групу збувачів метамфетаміну
0
Читати далі
Житель Вараша перебуваючи на замісній терапії, продавав наркотики
0
Читати далі
Державний борг України перевищив 8 трлн грн — це новий історичний максимум
0
Читати далі
На Рівненщині виявили нелегальний бурштиновий бізнес
0
Читати далі
Зміни в ментальному здоров’ї та благополуччі дітей: сімейне опитування дітей і батьків
0
Читати далі
На Рівненщині судитимуть очільника одного із комунальних підприємств, який завдав збитку громаді на 1.2 млн гривень
0
Читати далі