На Рівненщині посилять контроль за перенавантаженим транспортом

На Рівненщині посилять контроль за перенавантаженим транспортом
0
На Рівненщині посилять контроль за перенавантаженим транспортом

Зберегти дороги області і звести до мінімуму порушення перенавантажених авто. У Рівненській ОДА обговорили подальшу роботу вагових комплексів і напрацювали важливі рішення щодо їх запуску.

«Перевантажені автівки деформують автомагістралі, створюють колійність та підвищують ризик виникнення ДТП. Тому головна задача зробити усе необхідне, аби перенавантажені фури не їздили дорогами Рівненщини. Нам важливо не лише будувати дороги, а й захищати їх», - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

За результатами наради представники дорожньої галузі, поліція та підрядники, обговорили подальшу роботу та визначили першочерговий план дій.

«Потрібно негайно розпочати процес встановлення габаритно-вагових комплексів на автошляху Н-25. Також створити рейдові групи, які будуть перевіряти підприємців та перевізників на перевантаження фур в стартовій точці відправки», - зазначив керівник області.

Зокрема, Віталій Коваль доручив:

 - до 1 червня в Корці запустити роботу пересувних зважувальних ваг;

 - до 1 липня біля Любомирки підготувати майданчик габаритно-вагового контролю до роботи в цілодобовому режимі.

Нагадаємо, ще торік дорожники розпочали відновлювати трасу Городище-Рівне-Старокостянтинів (Н-25. Тому вкрай важливо зберегти якісне дорожнє покриття.

0
Політика
Найцікавіші матеріали
Судитимуть агента рф, який намагався підірвати багатоповерхівку у Рівному
0
Читати далі
У Рівненському районі затримано чоловіка на незаконному зберіганні психотропів
0
Читати далі
Рівнян просять підтримати петицію щодо парковки біля стадіону «Авангард» на вул. Замковій
0
Читати далі
Берегти енергосистему — це твій спосіб турботи
0
Читати далі
У Рівненському районі місцевий житель обікрав магазин
0
Читати далі
На Рівненщині під час пожежі у житловому будинку загинула жінка
0
Читати далі
Свідоме споживання електроенергії — підтримка кожної родини
0
Читати далі
На Рівненщині керівник будівельної компанії заволодів  бюджетними коштами на понад мільйон гривень
0
Читати далі
ЄС купив російського металу на майже 2 мільярди євро
0
Читати далі