На Рівненщині посилюють контроль в помаранчевій та червоній зонах

На Рівненщині посилюють контроль в помаранчевій та червоній зонах
0
На Рівненщині посилюють контроль в помаранчевій та червоній зонах

У зв’язку із ускладненням епідемічної ситуації на Рівненщині створять інспекційні групи для перевірки районів і міст, які потрапили до «червоного» рівня небезпеки.

Це місто Дубно, Рівненський та Костопільський райони. Як повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін, до складу груп увійдуть представники Держпродспоживслужби, Нацполіції, обласного лабораторного центру та центру громадського здоров’я. Посилять також контроль за дотриманням карантину і у «помаранчевих» і «жовтих» зонах.

Додатково карантин у «червоних» зонах перевірятимуть мобільні бригади з Києва, визначені Центральною комісією з ТЕБ і НС. До слова, в першій половині серпня було проведено 1210 перевірок за дотриманням протиепідемічних заходів щодо поширення коронавірусної інфекції. Зокрема, проінспектовані 762 об’єкти торгівлі та 178 закладів громадського харчування. Порушення виявлялися на третині обстежених об’єктів. За результатами перевірок спеціалістами Держпродспоживслужби складено 57 протоколів, вручено 220 приписів, направлено 179 повідомлень в органи влади та місцевого самоврядування, передано 47 матеріалів до правоохоронних органів. У зв’язку з тим, що епідемічна ситуація з коронавірусної інфекції в області погіршилася, Держпродспоживслужба посилить заходи державного нагляду на підконтрольних об’єктах.

У Держпродспоживслужбі нагадують, що відповідальність за роботу закладів, дотримання протиепідемічних вимог працівниками та відвідувачами покладається на керівництво та адміністрацію об’єкта господарювання. Тому ще раз закликають керівників та працівників громадських закладів, всіх громадян області неухильно дотримуватися протиепідемічних заходів для збереження власного здоров’я та здоров’я населення.

 

Читайте також: Зеленський змінив персональний склад РНБО

Читайте також: На Рівненщині водій сяде на 7 років за смерть двох людей

Читайте також: На Рівненщині +43 нових хворих на COVID-19

0
Найцікавіші матеріали
Учасники Глобального саміту миру у Швейцарії підписали Спільне комюніке про основи миру
0
Читати далі
Значення вітамінів групи В для організму
0
Читати далі
Десятирічну безпекову угоду підписали Україна і США. Чому це важливо
0
Читати далі
Унаслідок ДТП загинув житель Рівненського району
0
Читати далі
ВЛК для бронювання та призовникам до 25 років не потрібна — постанова уряду
0
Читати далі
Попкорн: насолода для кожного дня
0
Читати далі
Псевдожурналісту Остапу Стахіву не дали права реєструвати власне ЗМІ
0
Читати далі
Дві фірми викрили на змові на тендерах із ремонту доріг на Рівненщині
0
Читати далі
85 вʼязнів із Рівненщини вступили до ЗСУ
0
Читати далі