На Рівненщині посилюють співпрацю з німецьким інвестором

На Рівненщині посилюють співпрацю з німецьким інвестором
0
На Рівненщині посилюють співпрацю з німецьким інвестором

Позитивний інвестиційний клімат та повна підтримка з боку обласної влади Рівненщини. Саме такі динамічні фактори розвитку співробітництва відмітив голова облдержадміністрації Віталій Коваль під час зустрічі з німецьким інвестором Ульріхом Штайнертом.

Нагадаємо, Ульріх Штайнерт - генеральний директор компанії «Basalt AG». Німецька фірма володіє ТОВ «Вирівський кар'єр», що видобуває щебінь у Сарненському районі  і є одним з провідних виробників щебеневої продукції на Західній Україні. Підприємство входить до складу групи компаній Basalt AG, яка є однією за найбільших виробників будівельних матеріалів у Німеччині.

«Приємно, що завдяки привабливому інвестиційному клімату в області, за 2020 рік підприємству вдалося збільшити свій оборот на 30%. Переконаний, присутність на Рівненщині іноземного бізнесу такого рівня свідчить про високу довіру інвесторів до нашого регіону», - зазначив Віталій Коваль.

Зокрема, під час зустрічі йшлося про збільшення площі оренди землі для виробництва та сприяння у вирішенні питання з відправкою вантажу. А також можливість ремонту дороги до кар‘єра в рамках державно-приватного партнерства.

Розповів очільник області й про розвиток на Рівненщині професійно-технічної освіти. Адже нині на Рівненщині є можливість готувати кваліфікованих робітників і для компанії «Basalt AG».

«За два роки ми відкрили 25 сучасних навчально-практичних центрів на базі ПТУ, де готують кваліфікованих фахівців. Загалом, компанія теж зможе долучатись до співфінансування одного з таких центрів», - зазначив Віталій Коваль.

Задля посилання співпраці між німецькою компанією та Рівненською областю Віталій Коваль та Ульріх Штайнерт домовилися про продовження подальшого діалогу.

0
Економіка
Найцікавіші матеріали
Мешканець Рівненщини перейшов на бік ворога: чоловіку оголосили про підозру
0
Читати далі
На Рівненщині викрили чоловіка, який збував психотропи в особливо великих розмірах
0
Читати далі
На Рівненщині обрали лауреата обласної премії імені Ігоря Свєшнікова
0
Читати далі
На Рівненщині затримано чотирьох чоловіків за організацію незаконного перетину кордону
0
Читати далі
Кабмін скасував тимчасовий дозвіл використовувати закордонні паспорти з продовженим терміном дії
0
Читати далі
Путін готує Росію до війни до 2028 року та нападу на НАТО
0
Читати далі
10-денні пошуки хлопчика з Рівненщини завершено: рятувальники витягнули з води тіло
0
Читати далі
На Рівненщині на підприємстві працівник вчинив смертельний наїзд на колегу
0
Читати далі
Україна офіційно запускає Спецтрибунал для Путіна та його генералів
0
Читати далі