На Рівненщині потонуло дві сестри

На Рівненщині потонуло дві сестри
0
На Рівненщині потонуло дві сестри

6 серпня о 19:15 на лінію «101» надійшло повідомлення, що неподалік села Бродівське Острозького району у річці Горинь потонули дві сестри 2005 та 2006 років народження. Одну з дівчат підняли на поверхню місцеві жителі. На місце надзвичайної події негайно виїхали працівники поліції, рятувальники та водолази. О 23:10 дитину знайшли та підняли на поверхню. Наразі усі обставини трагедії з’ясовують правоохоронці.

0
Найцікавіші матеріали
У Рівному засудили чоловіків за постачання психотропів у місця позбавлення волі
0
Читати далі
«Доступні ліки» можна замовити через Укрпошту
0
Читати далі
У Рівному заочно засуджено бойовика терористичної організації «лнр»
0
Читати далі
Понад 700 дітей загинули в Україні від початку повномасштабного вторгнення росії
0
Читати далі
В Україні запустили Північний обхід Рівного до польського кордону
0
Читати далі
Надзвичайники врятували двох оленят із вогняної пастки
0
Читати далі
На Рівненщині двоє чоловіків постануть перед судом за незаконний збут тютюну
0
Читати далі
У Рівному та Квасилові планують підняти ціни на вивезення сміття
0
Читати далі
16 торгових марок РФ продовжили термін дії в Україні від початку повномасштабної війни
0
Читати далі