На Рівненщині продовжують вилучати незаконну зброю

На Рівненщині продовжують вилучати незаконну зброю
0
На Рівненщині продовжують вилучати незаконну зброю

Учора, четвертого лютого, факти незаконного поводження зі зброєю і бойовими припасами поліцейські зареєстрували в Острозькому, Дубенському, Рокитнівському районах та у Вараші.

Працівники сектору реагування патрульної поліції у селі Межиріч Острозького району в ході проведення поверхневої перевірки в кишені куртки 48-річного місцевого жителя виявили 41 патрон калібру 5,45 мм. А в Дубно у 46-річного місцевого жителя поліцейські вилучили 25 патронів калібру 9 мм.

Крім того, під час профілактичних заходів у  помешканні 41-річного жителя села Рокитне поліцейські виявили обріз гладкоствольної мисливської рушниці 16 калібру без будь-яких маркувань та позначень.

Також минулої доби 57-річний житель міста Вараш добровільно видав поліцейським запал до ручної гранати з маркуванням.

За всіма фактами проводиться досудове розслідування за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України. У рамках кримінального провадження усе вилучене скеровуватимуть на експертизу, за результатами якої прийматимуться відповідні рішення.

Відділ комунікації поліції Рівненської област

 

0
Кримінал
Найцікавіші матеріали
На Рівненщині змія вкусила хлопчика
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок обвалу бетонного паркану загинув 4-річний хлопчик
0
Читати далі
У Вараському районі внаслідок ДТП тяжко травмувався неповнолітній мотоцикліст
0
Читати далі
На Рівненщині на гарячому спіймали викрадачів деревини
0
Читати далі
Житель Рівненського району незаконно зберігав боєприпаси
0
Читати далі
На Рівненщині встановили молодь, які на всю гучність вмикали російські пісні в гуртожитку
0
Читати далі
В ДТП біля Рівного водію легковика відірвало ноги
0
Читати далі
На Рівненщині жінка вдарила брата ножем
0
Читати далі
На Сарненщині загинула водійка мотоцикла
0
Читати далі