На Рівненщині пройшли стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднанні зусилля-2021»

На Рівненщині пройшли стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднанні зусилля-2021»
0
На Рівненщині пройшли стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднанні зусилля-2021»

Майже 1000 військових та 25 керівників силових відомств з різних країн світу. На Рівненському полігоні пройшли стратегічні командно-штабні навчання «Об’єднанні зусилля-2021». До них залучали військових і техніку держав-членів та партнерів НАТО. Зокрема, США, Велику Британію, Канаду, Угорщину, Польщу, Румунію, Литву, Словаччину, Туреччину, Фінляндію, Швецію, Грузію, Італію, Францію, Латвію та інші країни.

Як розповів голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, такі масштабні навчання відбуваються на всіх основних військових полігонах і вперше в історії України. Він разом з Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним, начальником Генштабу ЗСУ Сергієм Шапталою та командувачем Сухопутних військ ЗСУ Олександром Сирським спостерігали за відпрацюванням взаємодії наших та іноземних підрозділів.

Зокрема, військові напрацьовували тактику: блокування противника та подолання інженерних загороджень; штурму та оволодіння траншеями; відбиття контратаки противника; створення оборонного бойового порядку.

0
Суспільство
Найцікавіші матеріали
В Україні з'явиться нова банкнота номіналом 2000 гривень із Василем Стусом
0
Читати далі
У Рівному за державну зраду судитимуть жителя Краматорська
0
Читати далі
Уряд змінив терміни дії водійських посвідчень
0
Читати далі
Екскерівник рівненської благодійної організації привласнив понад 9 млн грн для ЗСУ 
0
Читати далі
На Рівненщині ветерани й ветеранки можуть отримати безоплатну психологічну допомогу
0
Читати далі
Зеленський підписав Drone Deal з прем’єром Естонії
0
Читати далі
Понад 400 тисяч гривень «переплатила» директорка комунального підприємства на Дубенщині
0
Читати далі
Директора Березнівського медцентру за підробку довідок по догляду за батьками оштрафовано судом
0
Читати далі
На Сарненщині зіткнулися два мотоциклісти: один із них неповнолітній
0
Читати далі