![На Рівненщині рятувальники провели тактичні заняття на «Рівненській АЕС» На Рівненщині рятувальники провели тактичні заняття на «Рівненській АЕС»](https://vse.rv.ua/storage/fd7baa94b9/photo_2021-06-15_09-18-39-big.jpg)
15 червня рятувальники ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області спільно з інструкторами навчально-тренувального центру ВП «Рівненська АЕС» провели тактичні заняття з оперативним персоналом ВП «Рівненська АЕС» по застосуванню первинних засобів пожежогасіння для ліквідації малих осередків горіння. Заняття з працівниками проводилися на полігоні спортивно - оздоровчого комплексу ДПРЗ-2.
Дані практичні навчання проводяться з метою відпрацювання дій персоналу ВП «Рівненська АЕС» у разі виникнення надзвичайних ситуацій до прибуття пожежно-рятувальних підрозділів. Також це сприяє вдосконаленню рівня взаємодії персоналу електростанції з рятувальниками та підвищенню рівня захищеності стратегічного об'єкта в цілому.